Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

O dojezdzaniu do mety...

Czyli forum na wesoło - wszystko co nas śmieszy :D

Moderator: Moderatorzy

morion

O dojezdzaniu do mety...

Post autor: morion »

http://pl.youtube.com/watch?v=qbdim66k8 ... re=related




oto przyglad dlaczego nie nalezy zbytnio okazywac radosci ze zwyciestwa dopoki nie przekroczy sie mety :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Balos

Post autor: Balos »

No niezły pacan :lol:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

jest taki dzial - smieszne filmiki... nie zauwazyles?? :evil: poza tym z tego co pamietam to niedawno ten film wlasnie tam sie pojawil...
morion

Post autor: morion »

Oj chyba ktos dzis wstal lewa noga, ale luz kazdemu sie moze zdazyc ;-) Lodoo jesli zdaje Ci sie, ze ten filmik juz tam byl to masz racje...zdaje Ci sie :-P ;-) . Wiem, ze jest dzial "smieszne filmiki"... nawet mialem tam wrzucac, ale jedni tam wrzucaja inni tu i tak wyszlo, ze wrzucilem tu. Sam nawet wrzucales tu (BMW zamyka licznik) zamiast do "smiesznych filmikow"... Ale oki od dzis wrzucam do "smiesznych filmikow". Pozdrawiam :-) (Sorry za OT)
Alkapone

Post autor: Alkapone »

morion pisze:Sam nawet wrzucales tu (BMW zamyka licznik) zamiast do "smiesznych filmikow"...
Ale co wspólnego ze śmiesznymi filmikami ma BMW zamykające licznik, bo nie rozumiem... ?
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

obejrzyj filmik to zrozumiesz :-D

teraz wrzucamy do smiesznych, jest juz ten temat przyklejony, a nie byl... bylo dosc duzo filmikow i postanowilismy to uporzadkowac...
jak widzisz po datach teraz juz sie takie rzeczy nie zdarzaja, a mialy miejsce wczesniej... (filmiki w dziale glownym) a zdarzaja sie jak wrzucaja je niedoswiadczeni uzytkownicy :-P

ciesze sie ze zrozumiales :-)

koniec OT
Alkapone

Post autor: Alkapone »

Lodoo pisze:obejrzyj filmik to zrozumiesz
Heh, poszukam, myślałem, że poprostu BMW zamyka licznik i już ;)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no zamyka :-D ale za to jak ;-)

ps. tylko tak mozna zamknac licznik w BMW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

Alkapone

Post autor: Alkapone »

Lodoo pisze:no zamyka ale za to jak

ps. tylko tak mozna zamknac licznik w BMW
No znalazłem i powiem Ci, ze czegoś takiego się nie spodziewałem :mrgreen:
A link wasq'a ciekawy, kiedyś to już widziałem :mrgreen:, ma gościu talent :lol:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

was! a tobie sie co snie pomylilo przypadkiem?? ;]
ODPOWIEDZ