Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

GTT- CLIO 172 SPORT

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

aby mozna bylo zarejstrowac angola w polsce diler marki musi dac oswiadczenie czy auto posiada mozliwosc montazu kierownicy po naszej stronie w przypadku clio jest to mozliwe

Obrazek
GTT

Post autor: GTT »

Dzieki za info ale narazie bede tym smigal po angli jak narazie. Po powrocie bedzie te autko przerobione do sportu. Wasq masz racje to clio sport a nie cup ale cup brzmi lepiej dlatego taknapisalem poprawiam juz. A co do przekladki to nie wiem wyslalem koleszke zeby sie dowiedzial wszystko graty tanie bo ok 1500-2000 zł komplet zeby sobie przelozyc to i tak duzo taniej wychodzi niz bym mial wylozyc za te clio w polsce
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

arex2006 pisze:szwagier sprowadza samochody i się orientuje w przepisach dość dobrze. Bodajże od 1 grudnia 2007 auto które miało ingerencję w fabryczny układ kierowniczy nie posiada prawa rejestracji w PL. Nie wiem dokładnie jak się interpretuję " ingerencję w fabryczny układ kierowniczy". Wymiana drążków org. na zamienniki to też niejako ingerencja w fabryczny układ kierowniczy :P
chodzi nie o wymiane czesci a o zmiany konstrukcyjne....

np jak trzeba wyciac dziure na kolumne kierownicza albo wspawac jej mocowania po drugiej stronie... albo przerobic magiel (np inna przekladnia) wsadzic magil z innego auta itp...

oczywiscie nie zawsze da sie rozpoznac udowodnic taka zmiane, ale w przypadku aut z UK jest to oczywiste ze taka zmiana musiala byc i wtedy papa rejestracja.....

o tych zaswiadczeniach to nie wiem nic, wierze wasq'owi :-)
GTT

Post autor: GTT »

W angli auta tez jezdza ktore maja kierownice po lewej stronie bez problemu je tam mozesz zarejestrowac tylko maja drozsze ubezpieczenie za wzgledu na bezpieczenstwo.
arex2006

Post autor: arex2006 »

Lodoo dzięki za info :)
clio-energy

Post autor: clio-energy »

aby zarejestrować auto przywiezione z wysp, trzeba po pierwsze wystąpic do impertera danej marki (na moim podwórku jest to Kulczyk tradex), o pismo orzekające o tym ze dany model samochodu jest przystosowany do takiej przeróbki, chodzi m. in. o te wspomniane wczesniej mocowania, druga rzecz, przeróbka musi być dokonana w ASO, i trzeba przedstawic faktury na wszystkie częsci (muszą być nowe), po tych zabiegach auto bez problemu pzechodzi przegląd
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

clio-energy pisze:przeróbka musi być dokonana w ASO, i trzeba przedstawic faktury na wszystkie częsci (muszą być nowe), po tych zabiegach auto bez problemu pzechodzi przegląd

hehhehe typowy polski burdel co miasto to co innego w tych urzedach pieprza ehhh szkoda gadac

w innych krajach mozna smigac angolem tylko u nas problemy robia :(
Maolat

Post autor: Maolat »

a po co wracac do pl :D .... zle tu w UK :P A jak juz wracasz do tego zamieszanego kraju to stac scie na "Ułropejskie auto" Clio fajne :) ale wolal bym v6 :P
GTT

Post autor: GTT »

Mój nowy nabytek dwie kolejne felgi oz racing z oponami yokochama a529. Cena za 2
70 funtów

Obrazek

Obrazek

I komplet 5 naklejek clio uk cup. Cena za koplet 15 funtow

Obrazek

A w domu w polsce czekają na zamontowanie klubowe ramki rejestracyjne RENAULT 5 KLUB POLSKA
żuwik

Post autor: żuwik »

A naprawdę wierzysz w to, że w Japonii też mają h i ch? ;)

Ładne kółka :!:
GTT

Post autor: GTT »

No fajniutkie takie same mam na wyposarzeniu w orginale razem ich mam juz 7 szczesliwa moze to liczba
GTT

Post autor: GTT »

OK mały re fresh nowe fotki auta jak sobie je testowałem

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ