Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zmiana silnika

W tym temacie znajdziemy wszelkie informacje potrzebne przy przekładaniu silnika

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

aaaa myslalem ze chodzi nie o dane z papierow a rzeczywiste....
ale i tak dziwna sprawa :-D hehe
dizeki za rozwianie watpliwosci
clio-energy

Post autor: clio-energy »

el_palindo pisze:
sebasport pisze:
el_palindo pisze: urząd urzędowi nierówny

niestety w krakowie są dosyć upierdliwe te instytucje
Ja w Krakowie rejestrowałem i nie było problemow.Nikt mnie o nic nie pytał :roll: Moze miałem szczescie. :lol: :lol: :lol:
na ładne oczy :mrgreen:
no co ty sebie, ma piękne oczy ale jedno o drugim nic nie wie :D
el_palindo

Post autor: el_palindo »

no co ty sebie, ma piękne oczy ale jedno o drugim nic nie wie :D
:mrgreen: leżę :lol:
TuTus

Post autor: TuTus »

witajcie.

Sprawa rozwiązała się tak:
z WK dostałem "skierowanie na dodatkowe badanie techniczne celem ustalenia danych pojazdu-moc silnika, masa własna, Dop masa przyczepy..."
Byłem na stacji diagnostycznej, gość elegancko rzucił oko na R5 nie powiedział nic tylko srawdził numery nadwozia i spisałsobie pierwsze 3 symbole NUMERU SILNIKA!
Niestety... nie doczytałem tego co napisał el_palindo i nie idkreciłem tabliczki...
Jak dobrze pamietam tam było J2e.... Pan diagnosta mówi po zerknięciu w katalog " coś tu sie kurna nie zgadza-zle panu w dowód wpisali- tu nie jest 1100 tylko 1400" ja udaję Greka... że takie kupiłem nie wiem nic, ja tu tylko sprzątam. Pan popatrzył na mnie jak na idiotę, powiedział ze bedzie trzeba nowy dowód, nową polise i takie tam... ale dalej cos majstruje z autem-zwarzył renatę, wyszło idealnie jak z ksiązki Renault, policzył dop mase pojazdu i znów mówi: "nastepny błąd w dowodzie- żle ma pan mase maksymalną wpisaną..." Powzdychał jeszcze troche, usiadł przed kompjuterem żeby wypisać Akta kryminalne dla Renatki... i mówi do mnie tak: "wie pan co... wpisze panu to 1100cm2, moc z katalogu 34kW bo bedzie miał pan jaja w WK"

Jak powiedział tak uczynił :D farta mIałem :D:D:D
unikorn

Post autor: unikorn »

Tak :D hehe ludzie miękną jak widzą naszą heroiczną walkę z Renatami :D
el_palindo

Post autor: el_palindo »

a mówiłem zdejmij tabliczke :P

miałes farta ;-)
Piotrek
Posty: 998
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

a to miałeś farta. trzeba przyznać że co niektórzy są spoko i nie narobią człowiekowi niepotrzebnych problemów
tel. 694-451-356
Obrazek
TuTus

Post autor: TuTus »

:)
cyp

Post autor: cyp »

robil ktos cos takiego ze z wiekszego silnika zmienial na mniejszy?? co trzeba zrobic formalnie zeby mi w dowodzie zmienili i czy sa to jakies dodatkowe koszty?? a moze wystarczy tylko zmienic tabliczke na silniku :mrgreen:
ODPOWIEDZ