Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SPOTKANIE - KATOWICE ==> MIEDZIANA GÓRA

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

SPOTKANIE - KATOWICE ==> MIEDZIANA GÓRA

Post autor: lodoo »

MOPEL1 poruszyl temat wiec pora cos uzgodnic :-)

miejsce mysle ze standardowe - parking pod GO SPORT przy A4 - mapki i opisy dojazdu sa w tematach sprzed roku, jak ktos chce to nie ch kopiuje tu, mi sie nie chce :-P

ja bym sie pisal, pod warunkiem, ze nie pojade do balosa do czestochowy...
ale wsyzstko idize w strone tego, ze jednak pojade ;-) i bede w czestochowie kolo 18:00 i potem szybka (mam nadzieje) diagnoza i naprawa i walimy z balosem na miedzianke ;-)
moze sie gdizes po drodze spotkamy...

wiec ok - ustalmy ewentualna godzine spotkania w katowicach na parkingu... w zeszlym roku byla bodajze 16:00 i moim zdaniem troszke za pozno bo dojechalismy z leksza po ciemku (pomijajac ulewe)...

oczywiscie proponuje piatek :-)
Ostatnio zmieniony 17 lipca 2009, 07:29 przez lodoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

tak pozno w czestochowie bedziesz ????
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no niestety balos pracuje do 6 i wczesniej nie moze...
jesli zalatwi sobie jakies wczesniejsze wyjscie to wczesniej a jak nie to niestaty dopiero o 6 :-(
MOPEL1
Posty: 124
Rejestracja: 14 stycznia 2008, 20:29
Lokalizacja: KATOWICE

Post autor: MOPEL1 »

Jak najbardziej że w piątek :-) może o 15:00 ale to jeszcze kwestia do dogadania :mrgreen:
Qucor

Post autor: Qucor »

Ja na 15.00 mogę mieć problem z dotarciem ale się postaram mi pasuje piątek a co do godziny to o 14.00 kończe prace i lecę na Katowice :mrgreen:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

jeżeli ktoś chce się ze mną zabrać z Katowic (lub okolicy) to zapraszam
wyjeżdżam wcześnie (ok. 12:00 z Bielska-Białej) i jadę sam także mam miejsce wolne :)
żuwik

Post autor: żuwik »

Ja za to jadę przez Kraków, więc nie usłyszycie ryku wyprzedzającej limuzyny :P :mrgreen:
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

"mientki" jestes :-P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

a u mnie zmiana - brak fury ;(((
czy ktoś przygarnie admina (razem z całą masą gratów) ?

oczywiście podział kosztów jak najbardziej wchodzi w rachubę :)
sebasport

Post autor: sebasport »

żuwik pisze:Ja za to jadę przez Kraków, więc nie usłyszycie ryku wyprzedzającej limuzyny :P :mrgreen:
To moze sie zgadamy i pojedziemy razem? Pewnie Krasnal tez sie dołączy. Jak ktoś chce to tez mam wolne miejsce.Jade sam
żuwik

Post autor: żuwik »

sebasport pisze:To moze sie zgadamy i pojedziemy razem? Pewnie Krasnal tez sie dołączy. Jak ktoś chce to tez mam wolne miejsce.Jade sam
No spoko, ale nie mam bladego pojęcia o której będę w KRK, postaram się dać znać jak tylko blade pojęcie się pojawi ;)
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

Ja będe jechał koło 18-19 bo wcześniej nie dam rady i też mogę kogoś zabrać bo jedę sam, pasowało by jakiś kondukt ustawić, żeby to wyglądało.
Qucor

Post autor: Qucor »

Admin ja Cie zabiorę :mrgreen:

Ale dopiero o 14.00 wyjeżdżam z Żywca :mrgreen:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

spoko - dzięki wielkie :)
postaram się zająć każdy wolny centymetr twoje bagażnika oraz tylnej kanapy ;)
Qucor

Post autor: Qucor »

No to może jedziemy bez kanapy ??

Jeżeli tego takk dużo nie widzę problemu :mrgreen:
ODPOWIEDZ