Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

[Szczecin] 3. Pozegnaie Lata Z Renault 21.09. Głębokie

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

pilar

[Szczecin] 3. Pozegnaie Lata Z Renault 21.09. Głębokie

Post autor: pilar »

Obrazek

Drodzy Koledzy i Koleżanki
Frakcja Zachodnia Użytkowników Renault ma zaszczyt zaprosić wszystkich forumowiczów i klubowiczów R5KP z województwa zachodniopomorskiego na Trzecią Edycje Imprezy „Pożegnania Lata”.
Spotkanie będzie miał na celu po raz kolejny zintegrowanie środowiska miłośników i użytkowników samochodu marki Renault ze Szczecina i Okolic przy wspólnym Grillowaniu.
Tradycyjnie spotykamy się w Szczecinie na parkingu bocznym kąpieliska Głębokie przy ul. Kupczyka kierunek Wołczkowo (druga polana),
w dniu 21.09.2007 Niedziela o godzinie 14.00.
Zobacz na mapie:
http://tnij.org/parking_glebokie

Poprzednie Spotkania z 2006 i 2007 roku odbyły się tym samym miejscu.
Tutaj możecie zobaczyć jak bawiliśmy się w ubiegłych latach:
2006
2007


Jeśli zdecydowałeś się uczestniczyć w Imprezie
Napisz posta potwierdzającego na naszym forum w liście uczestników:
www.klubrenault.pl - lista uczestników
PRZYKŁAD:

1. pilar + 1 Gosia
2. ...



Mam nadzieje, że znajdziecie czas aby spotkać się w gronie posiadaczy samochodu z rombem na masce ze Szczecina i okolic.
Na Wspólne Grillowanie zostały zaproszone wszystkie oddziały klubów Renault w naszym województwie.
Nie zapomnij zabrać ze sobą ekwipunku na Grilla.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś dowiedzie sie czegoś więcej na temat spotkania skontaktuj sie ze mną
Oto moje namiary kontaktowe:
Email: russec@gmail.com
GG: 3822887
TEL:500423376
ODPOWIEDZ