Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Banner reklamowy

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

Banner reklamowy

Post autor: Sweeper »

Witajcie!
Zapewne zauważyliście banner który pojawił się na dole strony.

Banner ten nie jest jeszcze aktywny - jest w fazie testów

Cel jest dość prosty - są na naszym forum osoby które korzystają z telefonów pre-paid.
Klikając na banner i dokonując zakupu doładowania on-line będą mogły wspierać klub.

Użytkowników nic to nie kosztuje a klub otrzyma 4% od każdej zrealizowanej transakcji.
Pieniądze podobnie jak w poprzednich latach zostaną przeznaczone na cele klubowe (w tym na organizację zlotu i nagrody).
Karol

Post autor: Karol »

wspaniały pomysł. mi np. taki banerek nie przeszkadza w niczym ;) ja zawsze zasilam telefon przez neta, więc macie ode mnie 4% z 30 złotych co miesiąc ;) nie dużo, ale zawsze ;)
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

i o to chodzi :-)
normalnie bym nie dal wpuscic bannera :-D ale jak tak to niech bedzie :-D
Arti

Post autor: Arti »

:mrgreen:
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1362
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

:-D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Teraz Wiem co Sweeper Miałeś na myśli odnośnie sponsora.A taki banner na samym dole to nie przeszkadza no i coś z tego jest.Dobre to 4%.Co innego jakby ktoś takiego bannera wkleił bez Twojej zgody i nic byś z tego nie Miał. :-|
Niech se będzie. ;-)
Karol

Post autor: Karol »

4% z 30 zeta którymi doładowuje konto co miesiąc to 1,20 ;)

rocznie to 14,40,

załóżmy, że będzie przez to ładowało konto 30 osób, to kasa jest już warta takiego banerku ;)
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Banner już działa - zapraszam :)
Hormon

Post autor: Hormon »

Fajna sprawa, chodź nie jestem klubowiczem, przynajmniej jeszcze nie jestem, ale na pewno tez coś ode mnie kasy będzie, średnio 50zl co dwa miesiące ląduje w mojej komórce.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

banner już nie istnieje - jego "przychody" można określić na niskie...
pomimo dobrych chęci nie spełnił oczekiwanych rezultatów - co więcej zgromadzonej kwoty nie można było spieniężyć ponieważ jest zbyt mała (17,60 zł)
kończymy zatem akcję bannerową - może następna będzie bardziej dochodowa...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

a nie można wsadzić czegoś takiego jak np. kliknij w reklamę ...?? i żeby kasa szła każdy by raz dziennie kliknął i po kłopocie? :oops:
unikorn

Post autor: unikorn »

wsmpw pisze:a nie można wsadzić czegoś takiego jak np. kliknij w reklamę ...?? i żeby kasa szła każdy by raz dziennie kliknął i po kłopocie? :oops:
Jestem za, mogę klikać. Najlepej taki z dzwonkami do telefonów. Korzystanie z forum będziemy zaczynali, jak Japończycy dzień pracy - od piosenki :mrgreen:
ODPOWIEDZ