Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

cichy -Honda Civic V gen hb

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no ladnie ladnie...
w koncu znow ci zabraknie - to juz jest choroba... hehe moze jeszcze o tym nie wiesz ale tak jest :-D

a co to za silnik na vtecu z 1 walkiem.... jakis wynalazek :-D z czego to motor??

tez bym poszedl w B16.... B18 to juz grubsza robota i duzo wieksze koszta....
konradmk

Post autor: konradmk »

B18 to 6500 PLN silnik ze swapem, do tego zmiana hamulców na tarcze z tyłu i to jest minimum. 125KM na pewno będzie przyjemniejsze niż 75 :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

no to okazja... ;-)
normalnie raczej chodza troszku drozej ;-) znana mi byla cena okolo 7500 ze wszystkim
kolega ostatnio kupil B16 ze wszystkim zeby upchac do CRXa i dal 4500....
konradmk

Post autor: konradmk »

Jeśli chodzi o B18 to mamy w klubie magika od strojeń i taką cenę płacił jeden z klubowiczów gdy robił swapa w zeszłym roku
cichy

Post autor: cichy »

coś z nowości:
tak wyglądała hondzia w czerwcu: nówki fele ATT 540c - 15' z oponami Michelin Energy 195x50x15'
Obrazek

tydzień później doszły sprężyny -40mm, kierunkowskazy przednie JDM firmy vision - świecące teraz jak w samochodach z USA i przerobione tylne światła, które świecą podwójnie czyli styl usdm

Obrazek

gorszej jakości zdjęcie:
Obrazek

a w najbliższych planach lotka na tylną klapę firmy spoon...taka jak na tym zdjęciu:
Obrazek
Qucor

Post autor: Qucor »

Łaaadnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale czerwone znaczki bez Vitka pod maską to...

Tak jakby na r5 1.1 mieć naklejkę GTTurbo :lol:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

najs!!
o znaczkach - tez tak sadze ;-)
cichy

Post autor: cichy »

pkt.1
"zakupiłem nowe serducho : D16Z9 SOHC VTEC 125KM"- to mojego fragment postu z marca

póki co nie ma kiedy włożyć, bo główny mój mechanik- kuzyn ;-) siedzi w GB. Myślę, że końcem sierpnia w końcu zagości pod maską :evil: i przestanie kurzyć się w garażu...

pkt.2
Póki co w obecnym silniku z 75 koni w serii jest trochę więcej - wywalony kat ,w jego miejsce wspawana rura o takim samym przekroju( strumienica w hondach...beee :-) ), wydech przelot i zdjęta druga przepustnica z gaźnika...Zbiera się bardzo żwawo, ale... patrz pkt 1. :mrgreen:
Qucor

Post autor: Qucor »

Ale jak sam piszesz jeszcze nie ma Vitka wiec na razie jest po naszemu :mrgreen:
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

125 koni na 1 walku w D16Z9 i VTEC to sie nie liczy...
only B16A albo jeszcze lepiej B18... wtedy tak 8-) wtedy czerwony znaczek bylby na miejscu... a tak to budzi u mnie takie uczucia jak naklejka M-POWER na bmw 1,6...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Lodoo pisze:125 koni na 1 walku w D16Z9 i VTEC to sie nie liczy...
only B16A albo jeszcze lepiej B18... wtedy tak 8-) wtedy czerwony znaczek bylby na miejscu... a tak to budzi u mnie takie uczucia jak naklejka M-POWER na bmw 1,6...
Muszę się podpisać pod tym obiema rękoma...
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Kabar pisze:
Lodoo pisze:125 koni na 1 walku w D16Z9 i VTEC to sie nie liczy...
only B16A albo jeszcze lepiej B18... wtedy tak 8-) wtedy czerwony znaczek bylby na miejscu... a tak to budzi u mnie takie uczucia jak naklejka M-POWER na bmw 1,6...
Muszę się podpisać pod tym obiema rękoma...
o tak...
do tego jeszcze należy dołożyć Golfy GTI oraz Mercedesy W201 AMG :evil: :evil: :evil:
cichy

Post autor: cichy »

nowa fota...
Obrazek


tu z częścią "Hondy Podkarpacie"...:
Obrazek
Qucor

Post autor: Qucor »

Ładnie :mrgreen:

Pierwsza fota super...
ODPOWIEDZ