Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

subaru justy 1.2 turbo..

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

subaru justy 1.2 turbo..

Post autor: renata »

el_palindo

Post autor: el_palindo »

cudo :mrgreen:


4WD rulaaa :!:
Qucor

Post autor: Qucor »

Fajna bestyjka i 4x4 :mrgreen:

Sympatycznie się tym musi targać :-D
kidzio

Post autor: kidzio »

w miarę miło się tym jeździło - nie wiem co teraz się dzieje z tym autkiem bo właściciel który uturbiał sprzedał to autko z tego co wiem.

nawet wiem kto wężyki przy gaźniku podłączał 8-)
KuchaR

Post autor: KuchaR »

Fajny filmik.Napęd 4x4 robi swoje. ;-)
graczu

Post autor: graczu »

fajne autko :) no i plus za prodigy w filmie :D
clio-energy

Post autor: clio-energy »

tak to auto pitera z krc, fajnie to smiga z tego co pamietam sprzedał to "pudełko" i kupił astre gsi
supermonster

Post autor: supermonster »

silnik mocowany na sztywno??
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

dyskusje o uszczelkach pod glowice przenioslem tu:
http://www.forum.renault5.pl/viewtopic. ... 0250#20250
Rafi

Post autor: Rafi »

Widzę, że kojarzycie właściciela tego Justy, byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś ma jakikolwiek kontakt do nowego właściciela. Może być również do poprzedniego, może da mi kontakt do osoby której opylił samochód. Chciałem zrobić prezentację tego auta w maxi. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na PW.
frograjd
Posty: 23
Rejestracja: 14 października 2008, 18:40
Lokalizacja: starachowice-olsztyn

Post autor: frograjd »

100 kucuków pięknie-chciałbym to Justy zobaczyć w akcji na szutrze to by była zabawa. A jeżeli chodzi o mocowanie silnika na sztywno to dajesz tzw. unibale
unikorn

Post autor: unikorn »

kopacz :D
ODPOWIEDZ