Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Aldonka-VW polo 92 1.0 Benzin pseudo kombi

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Yakkul

Post autor: Yakkul »

arek aut na polskim rynku jak mrófków a mrófków jak jabłków antonówkóf , nie wybraliście złego auta i dobrze się do niego zabrałeś zawieszenie, najważniejsza trakcja i hamulce później silnik i na końcu możesz go dopieszczać :D
Qucor

Post autor: Qucor »

Po co ruszasz taki stary temat...

Wysłany: 2007-07-24, 08:15 -> ostatni post :evil:
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

Ponieważ rodzinka mi się powiększy prawdopodobnie częściej będe korzystał z polo lub żona jak będzie siedzieć z malym w domciu. Trzeba było troszkę zainwestować.
A więc zminiłem fotele na takie co były w wersji GT i G40 dokupiłem oryginalną wykładzinę bagażnika przy okazji założyłem automatyczne pasy z tyłu były zwykłe i takie tam pierdoły. Dziś będe z Krystianem zakładać alarm z centralnym zamkiem strasznie męczące jak sie człowiek przywyczai i kilka fotek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
a tak wyglądały stare fotele beznadziejna tapicerka ble
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

i kilka fotek z montażu alarmu zmęczyła nas polówka strasznie ale prawie skończone
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Podziękowania dla Krystiana bez niego było by słabo thx :-)
unikorn

Post autor: unikorn »

Żeście powalczyli :D
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

POwalczyli-

Pierwszy raz widziałem jak mi się ręka zgina w nadgarstku 2 razy :)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
unikorn

Post autor: unikorn »

:shock: jakto?
wsmpw

Post autor: wsmpw »

łamanie? :->
Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

nieee no żartuję tylko taki był dostęp w drzwiach dp przykręcenia siłownika prowadnicy ze musiałem niezłe kombinacje wykonywać :)
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
ODPOWIEDZ