Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

ostatnie awarie na forum

Pytania, spostrzeżenia dotyczące działania klubowego forum.

Moderator: Moderatorzy

Sweeper

ostatnie awarie na forum

Post autor: Sweeper »

ponieważ ostatnimi czasy pojawiały się często awarie forum chciałbym Was poinformować, że zostały wprowadzone pewne zmiany które mają ograniczyć błędy

na początek jednak najważniejsze - w wyniku awarii żadne dane nie zostały i nie zostaną utracone
przyczyną awarii jest zbyt duża ilość zapytań wysyłanych do bazy danych - po przekroczeniu limitu (dokładnie 600 zapytań na sekundę) baza jest blokowana na godzinę

aby uniknąć problemów tymczasowo zostały wprowadzone restrykcje dotyczące jednak tylko osób niezarejestrowanych

ponieważ jest to jednak tylko tymczasowe rozwiązanie docelowo czeka nas kolejna przeprowadzka na inny serwer gdzie nie będzie problemów z zapychaniem się bazy

jeżeli dojdzie do przeprowadzki wszystkie dane pozostaną - całe obecne forum zostanie przeniesione na nowy serwer w stosunku 1:1

o zmianach zostaniecie wcześniej poinformowani ponieważ trzeba będzie wyłączyć forum na maks 2 dni

jeżeli macie jakieś pytania to proszę pytać tutaj - postaram się odpowiadać na bieżąco
unikorn

Post autor: unikorn »

Uch... a temat brzmiał tak obiecującą. Myślałem że już nigdy żadna z naszych piatek nie ulegnie awarii i nikt już nigdy zadnej usterki na forum nie opisze ;(
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

pytanie, nie mogłem zmienić avata i nie mogę dodać zdjęcia do profilu,

screen:
Obrazek

Help!!! czuję się taki bez twarzy :-( :-( :-(
Sweeper

Post autor: Sweeper »

taki troszkę nieczytelny ten screen ;P
zaraz popatrzę o co chodzi :)
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

chciałem poprawić Ci screena, ale już działa :mrgreen: widocznie musiałeś naprawić 8-)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

tak sie czasem dzieje u mnie też ale jak odświeżam strone to wszystko ok
Awatar użytkownika
kkrasnall
Posty: 565
Rejestracja: 7 lutego 2010, 14:48
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:

Post autor: kkrasnall »

mi się udało dopiero przez wpisanie odnosinka do zewnętrznego obrazka i to też nie za pierwszym razem.
ODPOWIEDZ