Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

TheMiM VW Garbus '68 1600cm3

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

TheMiM

TheMiM VW Garbus '68 1600cm3

Post autor: TheMiM »

Moje piekne cudenko - Garbusik z 1968r. Za tymi slepiami kryje sie dluuuga historia^^. Uwaga zaczynam:). Kupilem go w czerwcu 2007r. Brakowalo w nim tylko silnika a po za tym w podlodze moglem robic dziury palcami, totalny brak hamulcow no i tyle elektryki w nim bylo ze pozazdroscilby mu niejeden merc^^ oczywiscie wszystko tworzylo przepiekna choinke. Kupilem silnik wyremontowalem podloge hamulce elektryke zawieszenie uklad kierowniczy i nadszedl piekny dzien pierwszej jazdy pierwszym autem... Jezdzilem nim 3 dni i dokladnie w dzien wyborow do sejmu zawory sie pourywaly z niewiadomych mi przyczyn (acha silniczek 1200). Fundusze zbieralem cala jesien i kupilem kolejny silnik ale za to 1600cm3 na podwojnym dolocie fabrycznie wzmocniona wersja rajdowa tyle ze na jednym gazniku. W lutym wyjechalem i smigalem nim do konca sierpnia i musialem sie z nim rozstac z kilku powodow - spalanie w miescie ok 13-14 litrow, oraz wybieralem sie na studia a po krk ciezko by sie nim poruszalo. Generalnie mimo calej historii mam z nim pozytywne wspomnienia nawet jak rozrusznik zawiesil sie jak jechalem na mature i zapychalem go bedac w garniaku^^. To tyle... Mam nadzieje ze nie zanudzilem...
pozdrawiam

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Qucor

Post autor: Qucor »

Bardzo pozytywny Garbi :mrgreen:

Mam nadzieję że jak już upolujesz r5 to będzie godnie zastępować Garba :mrgreen:
TheMiM

Post autor: TheMiM »

ja tez mam taka nadzieje... polowanie caly czas w toku... jak przyczajony tygrys jestem :mrgreen:
Arti

Post autor: Arti »

zawsze chciałem mieć garbatego...
raz już prawie kupiłem, ale papiery miał zamieszane i odpuściłem
może kiedyś
osamiec

Post autor: osamiec »

Bardzo ciekawe malowanie, pierwszy raz coś takiego widzę.
TheMiM

Post autor: TheMiM »

Arti, garbus ma swoj klimacik... tak jak piatke mozna kochac albo nienawidzic tak samo garbusa... maja bardzo wytrzymala blache za to silniki i ich patenty, dojscia do srub mocujacych gaznik pompe paliwa czy aparat zaplonowy a nawet swiec! istna masakra...

Osamiec, takiego go juz kupilem... gosc wycial sobie szablon puzzla i tyle, potem malym pedzelkiem krawedzie co z bliska bylo widac jak reka mu sie trzesla^^ no i cos mu nie pyklo z zolta farba... kazdy puzzel byl zwazony...
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

jak szukalem auta bralem pod uwage garbusa ale przerazala mnie cena do rocznika :)

swoaj renie kupilem za 3500 1988 a garbi za 3500 to byly roczniki 70-75 :)
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

fajne te puzle.ciekawe jakby na renacie się prezentowały
tel. 694-451-356
Obrazek
ODPOWIEDZ