Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

KLUBOWE NAKLEJKI

Wszystko o klubowych gadżetach.

Moderator: Moderatorzy

wsmpw

Post autor: wsmpw »

a ja też moge naklejki zamówić potrzebuje na tylną szybe tą z adresem 8-)
gufner

Post autor: gufner »

Siemka, w poniedzialek mam nadzieje znajde kwilke w pracy i je wytne i przygotuje. Wiec daj znac na gg wieczorem to powiem ci czy dalem rade :)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ok :mrgreen:
jjmag

Post autor: jjmag »

Gufnerku drogi a znalazłbys jeszcze komplecik dla mnie na mój nowy nabytek.
corey16

Post autor: corey16 »

i dla mnie :?:
gufner

Post autor: gufner »

Znalesc spokojnie znajde. Ale czasu w firmie nie mam, zeby to przygotowac, a jeszcze mi ludzi w firmie zwalniaja. Szuka ktos pracy w Lodzi, zapraszam do nas :D
corey16

Post autor: corey16 »

to ja poproszę naklejeczki i na PW dane do przelania kasy no i ile jej przelać?
jjmag

Post autor: jjmag »

i ja również poproszę tylko najlepiej do jutra albo po niedzieli bo szef mi kompa chce ćwiknąć na dwa dni i będę odcięty od świata lub dopiero po niedzieli ale z tym nie ma pośpiechu bo w tygodniu jedę kłaść trochę nowego lakierku
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Również chętnie ozdobię auto klubowymi naklejkami.Jeżeli jest taka możliwość to poproszę o dane do przelewu i kwotę na pw
corey16

Post autor: corey16 »

A ja się przypominam, też chce
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

tylko wystarczyło napisać na pw i naklejki juz były :-P
corey16

Post autor: corey16 »

Wiem, o naklejki to juz sie trochę proszę dlatego postanowiłem przypomnieć sie w temacie
gufner

Post autor: gufner »

Dajcie na PW adresy, ja sobie je drukuje i na sciane. i wtedy wiel ile i czego, a poniewaz jestem w trakcje przeprowadzki, zmiany mebli, malowania, szlifowania, murowania, podłączania itp, wiec w glowie mam metlik, ale jak napiszecie adresy to bede cisnął i zrobie w tym tygodniu dla kazdego. Narazie Maciek Od Iwony dal adres. Czekam na pozostale.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no wiadomo że dlamnie na tylnią szybe ...
chyba że masz coś tam jeszcze to wezmę ale jak już sie przeprowadzisz na dobre to odbiore osobiście ew na jakimś spocie gdzieś... tam ;-)
ODPOWIEDZ