Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

KuchaR - Audi A3 1.8 20V,8L 12.1996r.

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

KuchaR

KuchaR - Audi A3 1.8 20V,8L 12.1996r.

Post autor: KuchaR »

Witam :-)
Audi jet już u Mnie dobre pół roku.Kupiłem ją pod koniec kwietnia,sprowadzona była w połowie.Wszystko seria,tak jak wyjechała z fabryki.Brakowało pułki z tyłu w bagażniku i płyta pod silniki(dokupiłem założone).Przebieg jak kupiłem niecałe 96000tyś.w co nie wierze.
Po zakupie powymieniałem wiadomo płyny,wspomaganie,od chodnicy sprawdzony,olej filtr oleju + filtr powierza.Jedno co Mnie dobijało po paru dniach o zakupu to zaczęło coś skrzypieć na nierównościach jak stary tapczan.Zaczęło sie od wymiany tulei na wahaczach,poduszek nad amorkami a skończyło na gumach na drążku stabilizatora(ty była przyczyna tego skrzypienia) .Takie gumki a po wymianie jak różnica,sztywniej i spokój.Między czasie filtr paliwa,bo ciekło już z niego i czuć było wache.Najgorsze przyszło na jeśien,z klimy zaczęło nawalać coś jak z młota udarowego.Jak się później okazało coś się dostało do sprężarki klimy(jakieś kawałki jakby druta miedzianego)i porujnowało wszystko w środku.Wymieniłem na drugą używaną bo tej nie dało się zrobić i gitara.Jest szczelna i wydajna. :-P
Ogólnie jestem zadowolony z zakupu.Jeździ sie fajnie jest szeroko i nisko,na wiejskie drogi miejscami za nisko.Zawias trochę nie na nasze drogi,wszystkie dziurki czuć pod kolami.Samochód stworzony na autostrady i długie proste to się dopiero jedzie. :-)
Co do silnika to idealny w zupełności wystarcza(1.6 za słaby).Trochę Mam niedosyt że nie kupiłem z 1.8turbo.Jet jak jest i nie narzekam. :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 lutego 2010, 08:59 przez KuchaR, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1364
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

fajniutka :->
corey16

Post autor: corey16 »

ładna ładna
jakoś mi się z NFS kojarzy :-P
jjmag

Post autor: jjmag »

dobra furka dobrze się tym jeździ ale jak na mój gust za te pieniądze za dużo plastiku w środku
KuchaR

Post autor: KuchaR »

UP :arrow:
Dawno nic sie nie działo,jak to w samochodzie wszystko ma swoją żywotność.Do wymiany poszły sworznie na wahaczach które dawały znać o sobie na nierównościach i ostrzejszym hamowaniu(kierownicą trochę trzepało) + klocki hamulcowe. :->
Obrazek
Obrazek
danielek152

Post autor: danielek152 »

fajna ;-)
gufner

Post autor: gufner »

Gratuluje nabytku. Oby bezawaryjne wozidło to bylo :D
danielek152

Post autor: danielek152 »

dobra furka ;-)
ODPOWIEDZ