Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Ciekawe ogłoszenia z sieci

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

rocker

Post autor: rocker »

Uuu, jakie fajne zaślepki na mocowania kanapy...ma ktoś takie ?
unikorn

Post autor: unikorn »

nie dziala wsteczny przeciwmgielny :P
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

cudo....
kabar sie slini napewno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

"...No calls please, am an Electrical Engineer and dont fancy talking French while I re-wire a fuse box" :lol:
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

rocker

Post autor: rocker »

maciek od iwony pisze:Ta jest pikna ;-)
http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=bf2424rkgr1w
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: W mordę. Po prostu r5 gt turbo.
mitchell1

Post autor: mitchell1 »

wygląda na idealną ale pozory mylą moze to byc tzw: "gówmo w papierku po cukierku"
ale z wierzchu wygląda super
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

http://www.autotradercy.com/0-7679_car_ ... ult_5.html co mozecie powiedziec o tej r5??? jestem zainteresowany kupnem niestety sa tylko dwie foty!!

pozdro
rocker

Post autor: rocker »

Kiera po niewłaściwej stronie....jak tym , kuźwa jeździć :shock: :shock: :shock:
vino1986

Post autor: vino1986 »

przekladac to wszystko i jezdzic tym samemu :-? generalnie jak dla siebie auto to bym nie chcial angola sobie przerabiac... chociaz na fotkach ladnie sie prezentuje...
Awatar użytkownika
krulyk
Posty: 839
Rejestracja: 3 lutego 2010, 17:12
Lokalizacja: Warszaw

Post autor: krulyk »

Ale kolega Rat Med mieszka na Cyprze tam się tak śmiga zależy czy zamierza wracać
corey16

Post autor: corey16 »

wygląda apetycznie
Awatar użytkownika
rat-med5
Posty: 878
Rejestracja: 2 lutego 2010, 21:13
Lokalizacja: Mszana 44-325
Gender:

Post autor: rat-med5 »

tak mieszkam obecnie na cyprze a kiedy zjade to nie wiem ale jak ladowac w kase to w r5 jak co jest silnick zawiecha i inne rzeczy na zapas do polski!!

widac ze prawa strona byla malowana brak trojkatnej naklejki u dolu blotnika moze cos jeszcze widzicie??!!
vino1986

Post autor: vino1986 »

Rat-Med5 pisze:widac ze prawa strona byla malowana brak trojkatnej naklejki u dolu blotnika moze cos jeszcze widzicie??!!
wiesz generalnie mozesz napisac do sprzedajacego zeby Ci przeslal wiecej zdjec na maila bo jestes autem zainteresowany... wtedy bedzie wiecej rzeczy uszkodzonych mozna wylapac...
Skowron

Post autor: Skowron »

Mam identyczną, z tym że niebieską i mogę sprzedać za 150zł + przesyłka ;-)
ODPOWIEDZ