Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

3Running

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

tomson1991

3Running

Post autor: tomson1991 »

Witam wszystkich chciałbym przedstawić moje hobby mianowicie Free Running jest to jakby odmiana le parkour tylko bardziej akrobatyczna, na dodatek postanowiłem uczyć się wszystkiego sam bez żadnych trenerów od akrobatki itp ze względu że daje mi to większa satysfakcje :P nie ma co się rozpisywać zobaczcie ;) nic specjalnego ale w jakimś stopniu odzwierciedla moją pasję ;)

http://www.youtube.com/watch?v=QXfzpZ17AGk

A tu filmik stary jak świat ;) w parę osób z którymi skaczę bądź skakałem :)
PS: ja skacze dopiero od momentu do piaskownicy :D

http://www.youtube.com/watch?v=ubyEljfDr6U

Pozdrawiam miłego oglądania :)
vino1986

Post autor: vino1986 »

no niezle... nakrec cos swojego i sie pochwal... ;-)
unikorn

Post autor: unikorn »

No przecież to pierwsze jest jego ;P
Podziwiam. Przede wszystkim to trzeba chyba opanować strach przed upadkiem... a potem już tylko leczyć siniaki, złamania itp.
Ja za stary na to jestem ;P
vino1986

Post autor: vino1986 »

sorry zle sie okreslilem... nakrec jakies takie demo co ma kolo 5 minut wlasnie zlepek jak tu... ale gdzie generalnie sam jestes...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

mój brat też skakał... dopóki mu się rzepka nie rozsypała... uważaj!
tomson1991

Post autor: tomson1991 »

Mianowicie upadków przy nauce nowych flipów tylko są upadki :) nie nakręcę niczego narazie bo skręconą nogę mam i jeszcze tydzień gipsu ponad :/ potem z miesiąc lekkich truchtów itp żeby zrehabilitować nogę może na późną jesień coś pokombinuje :) ale nowe salto przed skręceniem prawie w 100% opanowane :D jeszcze dam o sobie znać :) Pozdrawiam

PS: noga skręcona przez granie w piłkę nie skakanie :)
ODPOWIEDZ