Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Porozmawiajmy o dobrych obyczajach.

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Dzięki za głosy poparcia...
(widzisz Renata, nie jest tak jak napisałeś mi na privie... hehehe)

Decyzja jest nieodwołalna...

Chcecie forum "fałszywe" na którym wszystko jest piękne i cudowne, a wszyscy się kochają, wszelka krytyka jest zabroniona - będziecie je mieli...
Ja będę sobie czytał i pisał od czasu do czasu wyłącznie w bardzo interesujących mnie sprawach...
Uważacie, że lepiej mówić, że wszystko jest super cacy maliiina, niż mówić prawdę... (oczywiście nie dotyczy to wszystkich)
Ja do tego ręki nie przyłożę...
Kabar wyżej bardzo dokładnie opisał o co miedzy innymi chodzi...

Najlepiej być moderatorem, który po cichu sprząta cały burdel i robi to z uśmiechem na twarz jeszcze chwaląc nowych, że go tworzą...

Proszę bardzo... z tego co widzę będą nawet 2 "etaty" do obsadzenia... wykażecie się... zobaczycie jakie to proste i przyjemne utrzymywać należyty porządek (ale na prawdę to robić, a nie tylko być moderatoram z definicji) na forum żyjąc z wszystkimi w pełnej zgodzie...

Jak ktoś jest przyzwyczajony do tego, że się po nim sprząta i skacze wokół niego to jego sprawa... forum to nie dobra mamusia... myślałem, że są tu poważni ludzie, którzy rozumieją dlaczego tak na prawdę trzeba czasem użyć ostrzejszego języka i trzeba postępować według kilku zasad... w porównaniu do innych for i tak bardzo łagdodnych...
Ostatnio zmieniony 31 października 2009, 11:50 przez lodoo, łącznie zmieniany 2 razy.
carmaker

Post autor: carmaker »

Opinie są potrzebne bo jak ktoś chce zrobić "z gówna guziki" to lepiej zwrócić uwage ze zle robi niż ma sam sie doświadczać i pomstowac na auto i cały świat.Jeśli chodzi o gusta to juz kazdy robi jak mu sie podoba dla jednych np.gładka klapa bedzie fajna dla innych kupa i tak zrobi po swojemu i tu juz dyskusyjna sprawa czy komuś za to cisnąć...a lodoo mniej postów pisz a chwyćta sie za robote swego cuda ;-) (i obrażać sie niema sensu i z funkcji moderatora rezygnować)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie obrażam się... ja nie z tych... ;-)
po prostu nie chcę dalej pełnić tej funkcji... nie tym kosztem...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Dokładnie, to już zaczyna być męczące...
Poświęcasz prywatny czas, robisz to "za frajer", a do tego jeszcze wszędzie pretensje "bo moderatorzy zrobili to, bo usuneli ogłoszenie niezgodne z regulaminem, bo..."

Także panowie, jestem z Lodoo całym sercem i żegnamy (jako moderatorzy) was wszystkich.
Sweeper

Post autor: Sweeper »

pozostaje tylko uszanować Wasze (mam nadzieję przemyślane) decyzje
jjmag

Post autor: jjmag »

jak dla mnie to szkoda że odeszliście z modów wiele razy pod wieloma względami możemy się nie zgadzać ale tego że pilnowaliście porządku i robiliście to jak się należy nikt nie zaprzeczy ludzie maja różne gusta i guściki ale po to są jakies zasady żeby je przestrzegać, i tego pilnowaliście i chwała wam za to mam nadzieję że wasi następcy nie spiep_rzą tego bo inaczej z tego forum zrobi się jeden wielki śmietnik i nic nie będzie można znaleźć
vino1986

Post autor: vino1986 »

oj to sie kurcze narobilo... szkoda ze rezygnujecie bo moim skromnym zdaniem nie ma tu takich godnych waszych nastepcow... to ze macie ciete jezyki to tez zaleta moim zdaniem bo nie mozna robic sobie co sie chce jak sa zasady obowiazujace na forum... ja nie zaprzeczam ze na poczatku tez mi sie oberwalo pare razy ale to mnie zmotywowalo tylko do lepszej pracy nie pisania glupot nie trzymajacych sie kupy i co do projektu zmobilizowalo mnie zeby nie robic czes na sztuke... ja was tez mialem za cwaniaczkow modelatorow ale mysle ze spotkania wspolne typu miedzianka lub spoty jakies duzo zalatwiaja... pozniej zupelnie inaczej sie rozmawia z ludzmi ktore sie juz mniej wiecej zna...

wiec Panowie kladzcie lache na to co kto mysli o waszych wypowiedziach bo moim zdaniem sa trafne i czy sie nie podobaja czy nie to juz inna sprawa... nie ma ludzi ktorym mozna zawsze w 100% dogodzic bo niektorzy sie obrazaja o byle co... na innych forach przez to ze nie ma modelatorow co pilnuja tak jak Wy i nie maja cietego jezyka jest syf i jakos nie ciagnie mnie do siedzenia tam i czytania pierdol... tu jest pozadek i tylko Wy go umiecie dobrze pilnowac... :!: :!: :!:
unikorn

Post autor: unikorn »

Może to i lepiej. Moderacja to odpowiedzialność... która teraz spadnie na adminów.
mario-s
Posty: 330
Rejestracja: 4 lutego 2010, 20:36
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: mario-s »

Ja też w powstaniu tej dyskusji mam swoją cegiełkę i żeby z mojej strony sprawy były jasne.Wiele razy Lodoo opowiadałem się po Twojej stronie gdy interweniowałeś w różnych kwestiach(myślę,że to pamiętasz?) jednak jak widzę w odniesieniu do czyjejś pracy i gustu określenia typu"to jest z dupy,tamto syf " itp to mi się to nie podoba i nie chciałbym tego czytać w swojej materi.Myślę,że można to w bardziej sympatyczny sposób przedstawić zaiteresowanemu-dla mnie to element szacunku dla drugiego człowieka.Podobnie jak Ty staram się wykonywać pracę w sposób jak najbardziej zblizony do perfekcji.Tak jak Twoje uwagi miały wywoływać refleksję u tych do których je kierowałeś tak samo moje słowa miały ten sam cel kiedy pisałem,że mi się to nie podoba.
michal969

Post autor: michal969 »

chonorowy członku wróc na swoje stanowisko ktos musi trzymac całe te forum w ryzach :-P
Sweeper

Post autor: Sweeper »

unikorn pisze:Moderacja to odpowiedzialność... która teraz spadnie na adminów.
zasadniczo to na jednego admina czyli WasQa ponieważ ja się nie udzielam w temacie moderowania forum
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Nic już nie będzie jak dawniej... :-(
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

Mario - masz trochę racji... można napisać łagodniej i grzeczniej - ale to tylko inny dobór słów... po prostu mam taki język i pisząc "koła z dupy" miałem po prostu na myśli, że mi się nie podobają i tyle ;-) Jeśli ktoś zna mnie i czyta dłużej to jest to dla niego zrozumiałe i nie bierze takich zwrotów do siebie ;-) z wsmpw się doskonale zrozumieliśmy - nie ogarnia tego jednak pewien menedżerek szukający zemsty i sensacji odwiedzający forum raz na miesiąc i nie potrafiący znieść ani 1 słowa krytyki, bo nie poradził sobie, żeby prosto zderzaki przykręcić... (to ten Pan z nickiem na "R").

Generalnie co chwilę ktoś wszczynał "wojnę" bo mu się moje moderowanie nie podobało... po ostatnim takim zajściu powiedziałem sobie, że jeszcze raz i papa... Tak też zrobiłem...

Sweeper - decyzja na prawdę jest przemyślana...

vino , jjmag, michal969 - dzięki, miło mi to czytać :-) Dobrze, że choć niektórzy potrafią spojrzeć obiektywnie i rozumieją do końca moje (i kabara widać też) intencje.

unikorn - wiedziałem, że się ucieszysz, hehe :mrgreen:

mam nadzieje, że znajdą się ludzie chętni do pilnowania forum po tym wszystkim...

powodzenia prezes ;-)
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

Lodoo pisze:i nie potrafiący znieść ani 1 słowa krytyki, bo nie poradził sobie, żeby prosto zderzaki przykręcić... (to ten Pan z nickiem na "R").
już daj spokój...bo nudzisz z tymi zderzakami jak stara baba.. :mrgreen:
vino1986

Post autor: vino1986 »

widze ze chlopaki chyba na serio rezygnuja i raczej nie da sie ich przekonac... w sumie poniekad ich rozumiem... mnie tez by denerwowalo takie cos jak by zawsze mial ktos pretensjie ze robie to co do mnie nalezy a kazdy mi to pozniej wypomina...

ja osobiscie nie znam pana z nickiem na "R" ale zadnych cennych rad od niego nie dostalem i raczej wiem ze nie bedzie on mi w zaden sposob mogl pomoc... bo chlopak w ogole sie nie udziela na forum daje rady tez "z dupy" (do chociazby mojego tematu) i przychodzi raz na Bozy rok i robi takie zamieszanie... olejcie go Panowie byli moderatorzy... takie jest moje zdanie...
Zablokowany