Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Porozmawiajmy o dobrych obyczajach.

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

Qucor

Post autor: Qucor »

bo chlopak w ogole sie nie udziela na forum daje rady tez "z dupy" (do chociazby mojego tematu) i przychodzi raz na Bozy rok i robi takie zamieszanie... olejcie go Panowie byli moderatorzy... takie jest moje zdanie...
No widzisz jeżeli chodzi Ci o Renate to chyba krótko jesteś na forum...
Zbudował chłop jedną z lepszych r5 jakie tu były i... nadal są bo obecnie jeździ nią Rocker.

Jak to mówicie :-/ pan "R". Też był Modem, ja również i jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś na mnie nalatywał że robie to co robie ja teżnie miałem powodów do użalania się na sobą tak jak to teraz robią byłe Mody :roll:
Prawda jest taka że porządek był przed duetem Lodoo&Kabar i porządak będzie po nich...

Co możę wyjść na plus... skończą się zgryźliwe i złośliwe komentarze ;-)

Ja się nie dziwię że Piotrkowi puściły nerwy, zgadzam się z nim w całości co pisał !! !! !!

Bardzo mądrze wypowiedział się o tym Mario pozwolę sobie na cytacik...
...jednak jak widzę w odniesieniu do czyjejś pracy i gustu określenia typu"to jest z dupy,tamto syf " itp to mi się to nie podoba i nie chciałbym tego czytać w swojej materi.Myślę,że można to w bardziej sympatyczny sposób przedstawić zaiteresowanemu
A na podsumowanie kolejny cytat z Maria :mrgreen: :mrgreen:
-dla mnie to element szacunku dla drugiego człowieka.
Tyle...
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

To teraz się użalamy... dobre, dobre...

Nie nalatywał, bo on w ogóle nic nie robił jako mod poza kwestionowaniem mojego postępowania :mrgreen:

Nic nie można powiedzieć szczerze, bo uważa się to za brak szacunku... no litości... to bez sensu, żeby zastanawiać się nad tym czy napisać post z jakąś tam krytyką w obawie przed nagonką za chwilę...

Mimo jakiejś już tam ilości osób negatywnie do mnie nastawionych nigdy nie traktowałem żadnej bez szacunku... Nigdy nikogo nie wyzywałem dla zasady.... Pierwszą osobą, która staa się w moich oczach nic nie warta jest renata - i to tylko i wyłącznie za jego cwaniactwo i wyzwiska...

Nie napiszę już słowa krytyki... wszystko będę chwalił... przecież tak będzie lepiej...

Mam nadzieję, że forum będzie "lepsze"... :roll:
I na pewno powróci atmosfera sprzed kilku lat i będzie super... :roll:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

Ehh ludzie weźcie się do roboty zamiast robić tutaj rewolucje i inne wywody róbcie przy swoich piątkach i koniec dyskusji na ten temat ;-)
PEACE :!:
carmaker

Post autor: carmaker »

popieram wsmpw chyba czas zamknąć temat
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie ma moderatorów do zamknięcia tematu :lol:
rocker

Post autor: rocker »

wsmpw pisze:Ehh ludzie weźcie się do roboty zamiast robić tutaj rewolucje i inne wywody róbcie przy swoich piątkach i koniec dyskusji na ten temat ;-)
PEACE :!:
Myślę, że temacik można zostawić otwarty - zawsze można tu wskoczyć jeśli komuś coś nie będzie pasować.
Lepsze to niż zaśmiecanie innych tematów.
Awatar użytkownika
renata
Posty: 935
Rejestracja: 2 lipca 2007, 13:18
Lokalizacja: wlkp

Post autor: renata »

tej lodziara!! pisałem na pw że już spokój a ty ciągle coś... ?? honorowy członku Ty :mrgreen: wyluzuj już i ciesz się życiem zwykłego członka :mrgreen:
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Lodoo pisze:nie ma moderatorów do zamknięcia tematu :lol:
to idź się poskarż mamie
temat zostaje

dobrym obyczajem jest również aby moderatorzy byli przykładem dlainnych użytkowników forum
jak widać rezygnacja Lodoo i Kabara była zasadna
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Miałem nic już nie pisać na tym forum, ale ciągle najeżdżanie na mnie nie pozwala mi milczeć.
Sweeper pisze:to idź się poskarż mamie...
Ambitny tekst...
Sweeper pisze:dobrym obyczajem jest również aby moderatorzy byli przykładem dlainnych użytkowników forum
jak widać rezygnacja Lodoo i Kabara była zasadna
Taka mała uwaga: byłem Junior Adminem.

Wytłumacz mi coś Sweeper, przyczepiłeś się mnie z jakiegoś konkretnego powodu?

Napisałem w ShoutBox'ie:
[Wczoraj 12:02] Kabar: przechodzimy do opozycji :-P
[Wczoraj 12:21] Kabar: i witamy jako zwykli userzy :-)
[Wczoraj 12:21] Kabar: Anarchia, anarchia, anarchia :-P

a Ty stwierdziłeś:

[Dzisiaj 0:02] Sweeper: Lodoo i Kabar - to, że nie jesteście już modami nie uprawnia Was do robienia syfu na forum

Wytłumacz mi, gdzie ten syf???? Raz i konkretnie? Powiedz mi też czemu cały czas masz do mnie jakieś uwagi, ale do Renaty (pewnie dla Ciebie wzór moderatora) który pisze m.in:

[Pią 14:11] renata: zakompleksiony cwaniak:))
[Pią 14:13] renata: jestes kmiotem i całe forum to wie!! a na pw to sie tylko z Ciebie śmiejemy!! uwagi odnosnie jak krytykujesz wszystkie samochody przestały byc juz smieszne pączusiu zakompleksiony..
renata pisze:tej lodziara!! pisałem na pw że już spokój a ty ciągle coś... ?? honorowy członku Ty :mrgreen: wyluzuj już i ciesz się życiem zwykłego członka :mrgreen:
nie masz żadnych uwag?

Uważam że Lodoo był jednym z lepszych modów na tym forum. Sam jeden robił więcej niż cała reszta moderatorów razem wzięta. Stanąłem za nim bo oczywiście żaden inny user (nie wspominając o gronie zarządzającym forum) zdaje się nie zauważać obelg i wyzwisk pod jego adresem.
Piotrek
Posty: 999
Rejestracja: 5 lutego 2010, 01:35
Lokalizacja: Morawica k.Kielc
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Kabar pisze:Uważam że Lodoo był jednym z lepszych modów na tym forum
też tak uważam ale bez przesady po co ta szopka. skoro krytykujemy innych to i sami bądźmy gotowi przyjąć krytykę.
tel. 694-451-356
Obrazek
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Jestem gotowy, czekam na konkrety. Masz coś mi do zarzucenia to napisz konkretnie.
Elvis_Presley

Post autor: Elvis_Presley »

Do pracy moderatorskiej Lodoo nie mogę się przyczepić, ponieważ wykonywał ją w mojej ocenie bardzo dobrze. Jedyne co mi się nie podobało to sposób, w jaki krytykowałeś pracę niektórych - rozumiem, że nie wszystko musi się podobać, ale można wyrazić to... hmm no właśnie tu brakuje mi słowa, więc posłużę się tym co napisał Mario - w sposób bardziej sympatyczny ;) Nie rozumiem natomiast dlaczego w taki a nie inny sposób piszesz w temacie "Silnik plus Ceramizer"... Ja rozumiem że każdy ma prawo się wk....ć, ale spokojniej ;)

Sądzę, że odeszła dobra ekipa moderatorska - naprawdę wykonywaliście swoją robotę profi, nie było śmietnika na forum ;) Mam nadzieję, że następna ekipa będzie chociaż w połowie tak dobra.
Ostatnio zmieniony 2 listopada 2009, 14:15 przez Elvis_Presley, łącznie zmieniany 1 raz.
rocker

Post autor: rocker »

Kabar ile masz lat ? Forum to nie zabawka, którą kupił Ci tata.
Nie jesteś moderatorem z WŁASNEGO WYBORU. Nie zauważyłeś tego ???
Lodoo, Ciebie również to tyczy.
NIKT, Wam nie powiedział, że macie rezygnować.
Zrezygnowaliście - Wasza sprawa - ale chłopaki...robicie fochy gorsze niż moja 4 -letnia córka. Choćby teraz na sb.
Kuźwa - jak Ty Lodoo wstawiasz swoje teksty - nawet ludzie, którzy Cię nia znają - MUSZĄ to ogarnąć. Ty nie musisz niczego. W szczególności brać na klatę krytyki.
Ochłońcie i nie oczekujcie, że całe forum posypie głowę popiołem, bylebyście wrócili na swoje byłe stanowiska...
Jeszcze jedno Lodoo - naprawdę chylę czoła przed Twoją wiedzą...
( na pewno nie tylko ja )
Ale są pewne zasady, których osobom ( w pewnym sensie) publicznym - łamać nie wolno.
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Nie byłem moderatorem a junior adminem, odszedłem z WŁASNEGO WYBORU.

Nie mam zamiaru wrócić na to stanowisko.

Jakie zasady wg. Ciebie złamałem?
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Panowie,ręce opadają :-?
Może już czas zaakceptować obecny stan rzeczy.
Zablokowany