Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Wiązka elektryczna silnika F3N i F3R

W tym temacie znajdziemy wszelkie informacje potrzebne przy przekładaniu silnika

Moderator: Moderatorzy

eujot

Wiązka elektryczna silnika F3N i F3R

Post autor: eujot »

Powinienem w końcu zabrać się za uporządkowanie elektryki pod maską, ale że wiązka lagunowa ma komputer pod maską, jedynym sposobem na przeniesienie go, jest przerabianie oryginalnej wiązki. Dlatego chciałem się dowiedzieć, czy oryginalna wiązka z GTE będzie kompatybilna z silnikiem F3R.
kureckie30
Posty: 223
Rejestracja: 4 lutego 2010, 07:38

Post autor: kureckie30 »

trzeba tylko odciac zbedne kabelki i da rade wciagna ckompa do kabiny bez wiekszego pocenia sie
eujot

Post autor: eujot »

Dzięki, pokombinuję z przeniesieniem komputera, ale jeżeli będzie istniała taka możliwość, to wolałbym bardziej eleganckie rozwiązanie w postaci wiązki z GTE. Pytanie pozostaje aktualne.
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

wiązki są całkiem inne, inne wtyki, inne piny...
tylko przeróbka oryginalnej zostaje w granicach rozsądku
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Myślę że przerobienie tej co posiadasz nie będzie wielkim problemem, troszkę kabli, lutownica, peszle, jakieś złączki ... W niedzielę na giełde na Wolumenie po zakupy i do roboty.
No i piwo i kilka godzin zabawy.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

tommies pisze:No i piwo i kilka godzin zabawy.
lepiej bez piwa
ODPOWIEDZ