Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Nocleg na zlot na MG 2010

Moderator: Moderatorzy

vino1986

Nocleg na zlot na MG 2010

Post autor: vino1986 »

mam takie pytanie bo wstepnie rozwawialem zarowno z Linka jak i Adminami co do noclegu na zlot... wiec zaczne tak... posiadam dzialke niedaleko toru Kielce (+- 5 do 7km) i tu moje pytanie... czy ktos byl by zainteresowany nocowaniem tam poza parkingiem kolo toru :?: bo moge uzyczyc swojej dzialki jak cos... mozna tam imprezowac calusienka noc i nikt sie nie przyczepi (najblizszy sasiad ok 200m) :P a co do miejsca na namioty to spokojnie starczy... jeszcze jedno mam domek wolnostojacy i pokoik letniskowy wiec lozek by bylo 4 czy 5 juz nawet nie pamietam :) to czekam na wasza reakcje na ten temat... jezeli nie bedzie wiekszego zainteresowania lub bedziecie chcieli jednak na stalym miejscu sie rozkladac to uznajcie moja propozycje negatywnie... jednak chcialbym zeby sie wszyscy wypowiedzieli co w tym roku na zlot chca zawitac :)
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Wg mnie słaby pomysł - zlot powinien być w jednym miejscu. Nie widzę sensu robienia dwóch "obozów namiotowych".
vino1986

Post autor: vino1986 »

wlasnie dlatego mysle zeby sie wypowiedzieli jak chca... ja nie chce nic za miejscowke... tylko zeby wszyscy sie zgodzili to problem sie sam rozwiaze... ja chce zeby byl wlasnie jeden u mnie... to wybor nalezy do osob co przyjada na zlot...
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Poza tym zdaje się że rozmawialiśmy o tym pomyśle i "odpadł".

Powiem tak: Miedzianka 2010 już jest zaplanowana, tor będzie rezerwowany. Ten Twój pomysł jest trochę "nie na miejscu".

Możemy porozmawiać i przedyskutować ten pomysł na zlocie - planując Zlot 2011.
vino1986

Post autor: vino1986 »

dobra to zamknij temat... luzik
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

popieram kabara :-P na miedziance jest dużo miejsca i też nikt nie krzyczy :-P po co jechać 7km dalej??
vino1986

Post autor: vino1986 »

ogadamy to na MG panowie... a narazie zamknijcie ten temat... :)
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

spimy na polu namitowym na biwaku kolo toru :D
Maolat

Post autor: Maolat »

Będzie mrówczo:)
jjmag

Post autor: jjmag »

i jak dalej będzie taka pogoda to i meszkowato
unikorn

Post autor: unikorn »

Przydać się też może kajak lub inna łódź....
corey16

Post autor: corey16 »

a jo śpia w aucie ;P
vino1986

Post autor: vino1986 »

kurwa dosyc tego OT :wnerw: pisalem zamknac temata... pogadamy jak cos na zlocie o tym jeszcze a jak narazie cisza... aha ja pewnie tez bede kimal w aucie chociaz nie wiem jeszcze :P
jjmag

Post autor: jjmag »

no jakbym jechał busem to na pewno nie ciągnął bym namiotu ze sobą
lodoo
Posty: 6713
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

nie zamknę ;P ;P ;P
Zablokowany