Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

elektronik pod sufitem

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

festo182

elektronik pod sufitem

Post autor: festo182 »

Witam ponownie ja zowu mam problem mianowicie pod suftem zaraz koło lampki wystaje mi jakaś elektronika i za cholere nie moge dojść do tego co to jest ma ktoś jakieś bliższe informacje co to jest i co sie z tym robi??:) z góry dziękuje za odpowiedzi!
Załączniki
DSC_2173 (Medium).jpg
wsmpw

Post autor: wsmpw »

centralny zamek/alarm
festo182

Post autor: festo182 »

możliwe że to centralny ale napewno nie alarm bo alarm sam zakładałem
Qucor

Post autor: Qucor »

To na bank jest od Centralnego :mrgreen: przynajmniej u mnie...
wsmpw

Post autor: wsmpw »

tak to jest od centralnego bo w 19 jest to samo
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

ZAJECIA WRZUCAMY NA ZEWNETRZNY SERWER I WKLEJAMY LINKI NA FORUM!!!
jak to zrobic masz u mnie w podpisie...
nie uzywamy ZAŁACZNIKÓW do wrzucania obrazków na forum!

to centralny ;-)
festo182

Post autor: festo182 »

ok mój błąd poprawie sie soorki!!:)
makhi

Post autor: makhi »

tak to od centralnego, nie koniecznie musi być sprawne, heh , przynajmniej u mnie bo mój centralny działa nawet jak tamto wypnę.
kampinek
Posty: 13
Rejestracja: 12 lipca 2010, 15:29
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: kampinek »

takie małe czarne ustroństwo obok lampki to odbiornik centralnego zamka. W mojej Reni nawet działał i mam jeszcze oryginalny pilot ale na wszelki wypadek zamontowałem alarm i podpiełem się z centralnym pod zamkniecie drzwi na środkowej konsoli.
Renualt 5 GTR 89r 5 D 1.4 monowtrysk
kolor srebrny
wsmpw

Post autor: wsmpw »

czytasz troche daty 21 Czerwiec 2008, 09:30 ???
ODPOWIEDZ