Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Grafika komputerowa - R5

Czym jeszcze się zajmujesz, interesujesz...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
76stitch
Posty: 1362
Rejestracja: 1 lipca 2007, 16:38
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 76stitch »

piątal jak ta lala ;-)
vino1986

Post autor: vino1986 »

dobra robota... a zrob jeszcze babuszke pixel cara... ciekawe jak to wyjdzie ;-)
Rooster

Post autor: Rooster »

yyh... jaka babuszke? ;/
vino1986

Post autor: vino1986 »

taka renatke przed 84 rokiem :mrgreen:
Rooster

Post autor: Rooster »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Po półtora roku odświeżam temat.

Tym razem pokażę wam robotę nieskończoną, która wymagać będzie więcej pracy. Będzie to trwało dosyć długo.
Przepraszam od razu że daję linka do innego forum, jedna myślę że lepiej będzie wam to oglądać w oryginalnym topicu, niż żebym miał tu robić niezbyt dokładne streszczenie historii mojej roboty.
Nie mam też siły prowadzić dwóch topiców na ten temat jeszcze w dodatku na dwóch forach, więc jeśli ktoś będzie zainteresowany - niech poprostu zajrzy tam

W pierwszym poście jest tam napisane dlaczego modeluję to auto i w jakim charakterze jest to praca.

http://www.pchteam.com/forums/index.php ... 162.0.html

Od razu chciałbym też przy okazji poprosić was o małą pomoc. Potrzebuję refek, np jak wygląda tylna lampa bez kloszy - tzn gdyby ktoś zarzucił zdjęciem luster tylnych świateł to byłoby bosko i naprawdę by mi pomogło w pracy :)

Z góry dzięki :)
ODPOWIEDZ