Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

carmaker peugeot 106 rajdufka :)

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

carmaker

carmaker peugeot 106 rajdufka :)

Post autor: carmaker »

Pora przedstawić Kota.Autko kupione z pod Rybnika.Zgodne do startów w 3 lidze.
Peugeot 106 sport 1.4 1997r
Mody:
-obspawane nadwozie
-klatka Devil dedykowana
-zawias tył bilstein
-zawias prz jeszcze nie sprawdzałem ale za niskie sprężyny
-silnik seria komp prawdopodobnie z rally przed liftem
-wydech przelot bez kata troche zaduża średnica
-skrzynia seria w planach wzmacniana o przełożeniu 13/59
-półosie zwrotnice zaciski i tarcze z rally 1.6
-duża płyta pod silnikiem
-elektryka w peszlach komp w "schowku"
-przewody hamulcowe i paliwowe wewnątrz
-fotele bimarco expert + pasy 4pkt 3"
-kiera omp z odsadzeniem 80mm
-podstopnica dla pilota

w komplecie dostałem zestaw slicków markgum S2 (na miedzianke jak znalazł)

w planach wyklepanie ubitego błotnika tylnego od strony kierowcy wymiana zmaltretowanej maski i wymiana sprężyn mcpersonów na wyższe.

Obfoce jutro bo dziś nie było czasu - walka z r5...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 8 maja 2011, 09:29 przez carmaker, łącznie zmieniany 1 raz.
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

juz sie bałem że to 106ka z moich okolic, bo była/jest na sprzedasz pewna padlina w Ustroniu...
carmaker

Post autor: carmaker »

wg karty pojazdu wczesniej to auto było rejestrowane w Kłodzku pózniej w Bielsko-Białej.Ostatni właściciel pochodzi z Ustronia ale od 2 lat mieszka pod Rybnikiem jest pilotem ale nie pytałem z kim jezdzi.Sporo w nim porobił i szczerze mówiąc działa wszytko poprawnie.A auko po pieniądzach
qbica1988

Post autor: qbica1988 »

naszczescie to nie ta z usstronia o ktorej myslalem :) niech sie sprawuje ;)
carmaker

Post autor: carmaker »

dziś wysrało łożysko w przednim kole :( ale dotarłem do domu
carmaker

Post autor: carmaker »

łożysko zrobione w związku z tym zrobiłem dziś trening.A że piątek trzynastego to wyciąłem "altonena" na łuku gdzie były roboty drogowe.Pozostał piaseczek wieczorem przed jazdą był lekki deszczyk z 10km/h za szybko.Postawiło bokiem (kochane autka na belce i obalam mit o trzymaniu sie zimówki na mokrym)przód poszedł pod barierą na wewnętrznej zakrętu klepnąłem hamulec złapało jakąś nierówność w poboczu i postawiło mnie z powrotem w kierunku jazdy.Zakończyło sie na podniesieniu ciśnienia i motywacji do wymiany maski...jutro dam fotki strat
ODPOWIEDZ