Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

carmaker Clio I 1.2 98r dzielny pracownik :)

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

carmaker

carmaker Clio I 1.2 98r dzielny pracownik :)

Post autor: carmaker »

Clio kupione rok temu przez moją Żonke od przemiłego pana handlarza/kombinatora.Stanąłem przed faktem dokonanym kiedy wróciłem z pracy i zastałem tą kupe złomu pod domem.Autko kosztowalo ponoć 2000zł ale do końca pewności nie mam bo Żonka omija ten temat szerokim łukiem :] .Po wstępnych oględzinach auto poszło w garaż.Wymiana układu wydechowego,tarcz,klocków,amortyzatorów,gałek,wachaczy ze sworzniami i łożysk czyli praktycznie co sie dało...zaczęło to w miare działać ale do czasu...
Po paru dniach zaczęła chodzić na 3 garki.Po wykręceniu świecy olej.Więc alledrogo i szukanie silnika.Trafiło sie clio 2 z identycznym silnikiem najechane przez tira z tyłu.Wydebiłem silnik za 700zł z przesyłką.Clio miala przebieg 110tyś i silniczek faktycznie żyletka.W starym silniku okazało sie że porysowana tuleja i jakiś tłok nie od kompletu...Jak już działało to pranie środka (tak zagnojonego auta nie widziałem :[ ) dostała alusy przeznaczone do piątaka i tak sobie jezdziła dzielnie.Woziła wszystkie materiały budowlane łacznie z 500kg płytek łazienkowych.jakieś drzewka kore i ziemie do ogrodu :glupek: .Tu po ogarnieciu w zeszłym roku:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
w tym roku przy okazji badania technicznego zainteresowałem sie stanem blacharskim. Autko miało przygody (strzał w tylni narożnik) i było nieprofesjonalnie naprawione więc dorwała go ruda i to na całego.Ostatni tydzień musiałem poświecic doprowadzeniu jej do ładu.Nie jest to profeska bo na szybko ale jest w całości i jeżdzi.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
przy okazji wymieniłem na nowe reflektory lusterko od kierowcy bo zerwało linki dokupiłem zaślepke halogenu oraz zafundowałem "nowe" wnetrze za całe 240 zł z wysyłką fotele ,kanapa boczki drzwi i wykładzine.Przy okazji trzasne jakieś foty całości.
Clio pomimo że rozglądamy sie za autem rodzinnym typu vela scenic rx4 lub podobnym pozostanie u nas do swojej śmierci klinicznej jako autko po mieście itd. może jeszcze dostanie nowy lakier.Jedyna opcja pozbycia sie to tylko przy opcji zmiany na R5 :lol:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

spoko lampka na 230?
carmaker

Post autor: carmaker »

tak z energooszczędną przynajmniej nie pali sie przy byle stuknięciu o cokolwiek...używam od roku na tej samej żarówce w garażu mniej raczej przy remontach
wsmpw

Post autor: wsmpw »

myślałem że z żarnikiem to fajnie by było jak by sie stłukła:D
ps. clio dobra robota :okok: ,robiłem kiedyś takie w 3 drzwiach :okok:
Rosic

Post autor: Rosic »

Taką Clioweczkę mieli moi rodzice, jak zdałem prawko. Idealne auto do nauki, bo nie za szybkie haha. Ale bardzo miło je wspominam.

Podziwiam wytrwałość w odbudowie.
carmaker

Post autor: carmaker »

z lampką to tak że człowiek przywiązuje sie do pewnych gratów w garazu i zamiast wymienić na nowe to uzytkuje z sentymentem choć to badziew za pare złotych napewno każdy ma coś takiego w warsztacie i używa przez x lat
carmaker

Post autor: carmaker »

clijak do sprzedania zdjęcia dam jutro w ogłoszeniu jak sie ogarne :]
carmaker

Post autor: carmaker »

cliówka doczekała sie następcy oczywiście z pod znaku rombu :radocha:
Obrazek
Obrazek
unikorn

Post autor: unikorn »

mmm... rodzinne :D
KuchaR

Post autor: KuchaR »

A co tam pod machą,diesel czy benzyna :mysli:
carmaker

Post autor: carmaker »

1.4 16v taki sie trafił troche zamula i spalanie spore ale żona zadowolona a kupione po dobrych pieniadzach.Wreszcie da mi na jakiś czas święty spokój i pozwoli realizowac jakies dziwne projekty :lol:
ps.Niestety koniecznością była sprzedaż peugeota :wnerw:
ODPOWIEDZ