Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

NIESKOŃCZONY PROJEKT GT TURBO

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

NIESKOŃCZONY PROJEKT GT TURBO

Post autor: tommies »

wsmpw

Post autor: wsmpw »

wklejałem na sb
smolczan
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: smolczan »

Witam klubowiczów nie długo nowa cena za moją renie gt. ale na pewno tańsza .
Awatar użytkownika
M_Motorsport
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2012, 16:13
Lokalizacja: Dolny Slask

Post autor: M_Motorsport »

czyli ile jak mozna wiedziec? Ale z tego co widac buda nie jest oryginal gtt/gte...
smolczan
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: smolczan »

tak to nie jest orginał gtt ale jest przerobiony i był z silnikem 1.4 gtt Kupiłem go w zeszłym roku za 6000 tyś Zkielc od gościa który jezdił tym na toże .Był uszkodzony ,miała to być uszczelka pod czapką.A okazało się że to nie tylko bo po zdjęciu miski zobaczyłem zmielone panawki ,więc gościu mie oszukał.W wakacje rozebrałem i zaczołem szykować pod lakier blacha jest zrobiona pospawałem ubytki na progach troche przy tylnym mocowania zdeżaka ,a reszta opczyszczona i obspawana np.kielhy ,sanki obspawane i pomalowane podkładem ocynkowym i kolorem proszkowym ,wachacze nowe pomalowane żółtym na mokro ,buda w środku i komora wyczyszczona i pomalowana mokro na mokro czyli podkładem i bazą i bezbarwnym .sam to robiłem bo 4 lata pracowałem w lak proszkowej i jestem lakiernikiem samochodowym więc niema lipy .mam wszystkie laminaty 1i 2 faze 2 zderzaki p . i 2 tylne ,progi posze. kupiłem gtt aby nie były klejone ,bo mam takie co się lepiły jak kupiłem na alegro 6lat temu.Wogule jest to moja 3 gtt miałe czarną z zespręzarką od nissana skaya r 32 a potem żółą jak ali g Wszystko poszło w Polske .Więc nie jestem amatorem tematu .Poprostu rak czasu i peniędzy a przedewszyskim żona mnie powiedziała że mnie zostawi jak nie zamkne tego rozdziału .Więc rozpatrze wszystkie propozycje i odam całość z garażu za 4500 do negocjacji ,509561587,czeka :zalamka:
wsmpw

Post autor: wsmpw »

ło no to panowie jest to okazja!! żółta jest u bas na forum u kidzia się robiła troche..
ta?
http://imageshack.us/photo/my-images/185/20090425.jpg/
smolczan
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: smolczan »

tak to była moja ,ale widzę że nic się nie zmieniła oprócz kól a dałem do niej orginalny zdeżak przedni z żółtymi halogenami i tablicą rej. z Uk. od 2 fazy,koloru czarnego. kto odemnie coś kupił to wie że ,u mnie każda zlotówka jest dobrze wydana .Gratisy zawsze.jak chce to mu dam do niej klapke wlewu paliwa bo to brzydko wygląda.mam dużo duplikatów.np kierownice z kolumną sanki sprężyny itp.Pozdrawiam wszystkich co jeżdzą r5gtt. Warszawskiego Bemowa.Ta buda na prawde najzdrowsza co ja widziałem .a mam dwóch znajomych co mają w garażu dobrze podłubane mechanicznie a blacharsko nie było tak ładnie jak u mnie .aaa Pewnie też kojarzycie niebieską z czapka od alpiny i msd. od chłopaka z 7motorport.to ja malowałem ją powieszhownie i dekiel a i zderzak z formy to też moje dzieło .z formy zrobiłem zderzak też dołożę .żeby było jasne żułtą oddałem za 7500zł.nie pamiętam ale ze 3lub 4 lata temu.
wsmpw

Post autor: wsmpw »

no ta z 7 motosport robiła furore klapke to pewnie już dokupil sobie ..
smolczan
Posty: 4
Rejestracja: 5 kwietnia 2011, 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: smolczan »

sprzedana za 4500
ODPOWIEDZ