Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Filmy z udziałem Renault

O wszystkim i o niczym...

Moderator: Moderatorzy

wsmpw

Post autor: wsmpw »

boże widzisz i nie grzmisz.. :stres:
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

wsmpw pisze:boże widzisz i nie grzmisz.. :stres:
właśnie :]
Driftunio
Posty: 32
Rejestracja: 15 grudnia 2011, 09:45
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Driftunio »

hahaha to dopiero początek może hydro łapę wstawię będzie lepszy efekt
a tak propo auto z wyglądu po cenie złomu ale jak idzie :P po malowaniu będzie się lepiej prezentował

wsmpw, Robcio_GTT hahaha jak mi za sponsorujecie maxi turbo 2 to po tygodniu max 2 mogę pokazać coś lepszego, a paliwo i koszty exploatacji już pokryje sam ;P
Jak się pomylę albo jest coś do poprawienia to PW albo GG :P proszę
gg:9665343
Driftować można każdym autem samochód niema znaczenia liczy sie kierowca i trening
wsmpw

Post autor: wsmpw »

daj sobie spokój Twój zapał na tego typu sport wykonywany w renault 5 to porażka szkoda tych shamowanych opon tylnych ..
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Driftunio - ponieważ to dział Hyde Park, to nie usunąłem tych popisów, ale ich miejsce jest w Twoim temacie. Ideą wątku "Filmy z udziałem Renault" są oczywiście filmy, ale nie nasze prywatne tylko te w których można znaleźć Renault 5 i są częścią jakieś fabuły czy dokumentu lub prezentują coś szczególnego. Twoich wyczynów R5 pozwolę sobie nie komentować.
Driftunio
Posty: 32
Rejestracja: 15 grudnia 2011, 09:45
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Driftunio »

wsmp mam jeszcze 20 opon do zjechania bo mi leżą
tommies a te filmy są przy okazji dla tych (co mi pisałeś że na lotnisku coś tam próbowali) a tu było na szorstkiej kostce
no i trzeba mieć sprawne auto technicznie

a wy co niby lepiej i sprawniej potraficie :pada: :figielek:
albo nie nawet tak nie próbujcie jeszcze wam się lakierek zmatowi
Jak się pomylę albo jest coś do poprawienia to PW albo GG :P proszę
gg:9665343
Driftować można każdym autem samochód niema znaczenia liczy sie kierowca i trening
wsmpw

Post autor: wsmpw »

jeśli ty nazywasz to ciągnięcie tylniej belki na zaciągniętym ręcznym i obrotach rzędu 5 tyś. driftem to ja dziękuję..
Awatar użytkownika
maciek od iwony
Posty: 1152
Rejestracja: 3 lutego 2010, 10:36
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: maciek od iwony »

Driftunio pisze: a wy co niby lepiej i sprawniej potraficie :pada: :figielek:
albo nie nawet tak nie próbujcie jeszcze wam się lakierek zmatowi
:crazy:
jjmag

Post autor: jjmag »

Driftunio, te małolat ułamki ci się poprzestawiały zauważ że furczysz tu do osób które w porównaniu do ciebie mogą błysnąć wiedzą a to co robią z piątkami to robią to z pasji i że tak nazwę z miłości do auta a nie robią popisy ura bura i katują auto bo twierdzą że i tak tatuś im je kupił twierdząc że i takiego szkoda bo zakatuje :[
Qucor

Post autor: Qucor »

Bana mu dajcie... Bana

Lepiej się chłopcze na rowar przerzuć :radocha:

http://www.youtube.com/watch?v=_RKjuDeriRQ

Efekty będą napewno lepsze

Tu -> http://www.youtube.com/watch?v=W71xMvrF8Rs widać że koleś jedzie z jakąś lepszą prędkością bo u Ciebie to wygląda jakbyś ciągnął tył na siłe...

A tak wogóle to... Bana mu dajcie :radocha:
stadeo92
Posty: 343
Rejestracja: 2 lutego 2010, 19:00
Lokalizacja: wadowice

Post autor: stadeo92 »

jak chcesz driftować to sobie kup jakaś bmw albo poloneza :lol: piątki szkoda do takiego tyrania :szok: jak chcesz to Ci silnik 2,5 m50 do bmw sprzedam :)
vino1986

Post autor: vino1986 »

chlopie nie wiesz chyba co to drift... nie widziales chyba konkretnego latania bokiem... jak ja jezdzilem (fakt ze RWD) moim busem to potrafilem 6,70metra ladniej bokiem skladac przy wiekszych predkosciach niz Ty piatala... no i ja nie krecilem filmikow zeby sie tym chwalic bo jednak nie koniecznie jest czym...

PS... Golfa 3 zagazowanego w kombi tez lepiej skladam bokiem :)
wsmpw

Post autor: wsmpw »

co ma do tego gaz?
Sylwó¶
Posty: 265
Rejestracja: 1 grudnia 2009, 12:55
Lokalizacja: Lubartów
Gender:

Post autor: Sylwó¶ »

te filmy wklejaj w temacie swojej 5 i będzie ok ale raczej za dużej oglądalności nie osiągną a auto przednionapędowe nadaje się do driftu tak jak krowa na wyścigi konne :radocha:
śmiech mnie ogarnia jak słyszę że ktoś "driftuje" autem przednionapędowym ale przyzwyczaiłem się już do tego :lol:
Driftunio
Posty: 32
Rejestracja: 15 grudnia 2011, 09:45
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Driftunio »

ale da się
Jak się pomylę albo jest coś do poprawienia to PW albo GG :P proszę
gg:9665343
Driftować można każdym autem samochód niema znaczenia liczy sie kierowca i trening
ODPOWIEDZ