Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

DjMonkey - Renault 11 TSE 1,4 72km

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

gzara

Post autor: gzara »

Ależ się te R11 wykruszają...znikają z ulic z prędkością świetlną.....a szkoda.
vino1986

Post autor: vino1986 »

szkoda szkoda... kolejna niestety odpada jako najslabsze ogniwo... :uoee:
jjmag

Post autor: jjmag »

a nie lepiej wystawić na forum może ktoś jeszcze by ją reanimował i się nią cieszył niż oddać na żyletki za 500 złotych
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

jak cos jestem chetny odkupic te 2 renaty
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Turbo zostaje a ta właśnie idze na żyletki podłużnice już są tak zjedzone że jak podniosę auto na lewarku to klapy tylnej nie idzie otworzyć tak samo drzwi. Poprzednia zima ją zabiła tak samo jak wcześniejsze no i padła tylna belka tzn gumy i strasznie rzuca tyłem na zakrętach. Dodatkowo mam zderzaki listwy wnętrze i inne pierdołki w zapas do turbawy więc Renatka nie idzie na marne. Jej już się naprawdę należy odpoczynek.
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

to ja bym byl chetny na przedni i tylny zderzak konsole srodkowa i cos jeszcze napewno
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

zderzaki i cała reszta plastików zostaje na zapas do turbo więc do puki mam Turbo to plastiki nie idą na sprzedaż
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
ODPOWIEDZ