Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

renault 11 cheverny 88r

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

renault 11 cheverny 88r

Post autor: Prezes »

Witam chciałbym przedstawić moje Renault 11 z 88 roku :)
Renia została zakupiona w lublinie gdzie stała jakiś czas pod blokiem pod koniec 2007 roku za kwotę 800zl
była to wersja Tc z silnikiem 1.2 w kolorze biało kremowym
co do aktualnego silnika niech to narazie zostanie tajemnica :] aktualnie cale wnętrze pochodzi z wersji belgijskiej posiada el szyby centralny zamek z oryginalnym pilotem el lusterka oraz głębokie fotele stan mechaniczny idealny cale zawieszenie jest nowe jak i hamulce blacharka tez w stanie bardzo dobrym
samochód nigdy mnie nie zawiódł i nie zamienił bym jej na żaden inny :]
Załączniki
47792bd4ca849a7bgen.jpg
01e45d5f8aee4e27gen.jpg
7475775c0bf941begen.jpg
Ostatnio zmieniony 18 września 2012, 21:57 przez Prezes, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
VivaxFalciparum
Posty: 81
Rejestracja: 8 sierpnia 2011, 21:43
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: VivaxFalciparum »

Witamy pana prezesa.
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

Witam Witam :) :) :)
gzara

Post autor: gzara »

Napisz coś więcej, z czego wstawiony silnik, jaki stan itd
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

Witam po przerwie przy autku trochę się działo fotki postaram się dodać niebawem myślę ze zmiany wyszły na duży plus a zresztą sami ocenicie
ODPOWIEDZ