Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

RENAULT 11 TC 86R

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

RENAULT 11 TC 86R

Post autor: Prezes »

Witam chciał bym się pochwalić dzisiejszym moim zakupem a mianowicie kolejna
R11-tka uratowana od złomowania poprzedni właściciel chciał ja oddać na złom ponieważ uległa uszkodzeniu uszczelka pod głowicą
kilka slow o samochodzie Renault 11tc 1.2 z 86 roku cztero drzwiowa w kolorze srebrnym stan auta oceniam na baaardzo dobry blacharsko jak i mechanicznie jestem jej trzecim właścicielem w Polsce kilka lat temu została sprowadzona z Francji
w planach ogarniecie autka mycie odkurzanie czyszczenie itp
demontaż haka wymiana uszczelki pod głowica
oraz ogólne doprowadzenie jej do ładu
a co dalej nie mam pojęcia odkupiłem ponieważ mi się bardzo podobają R11 gdyż to super autko
oraz ze szkoda ja złomować
możne zostanie a możne pójdzie do sprzedania czas pokaże
Pozdrawiam :]
Ostatnio zmieniony 25 września 2012, 21:31 przez Prezes, łącznie zmieniany 1 raz.
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Prezes
Posty: 114
Rejestracja: 10 marca 2012, 09:00
Lokalizacja: stalowa wola

Post autor: Prezes »

jak by był ktoś chętny Renia jest do sprzedania więcej info na pw
ODPOWIEDZ