Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Podłączenie rezerwy i wskazania poziomu paliwa w baku.

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

losiek

Podłączenie rezerwy i wskazania poziomu paliwa w baku.

Post autor: losiek »

Dzień dobry,

czy moglby mi ktoś powiedzieć za co te wsuwki po kolei odpowiadają?

Obrazek
vino1986

Post autor: vino1986 »

bankowo masz wlasnie tam jeden od poziomu paliwa bo dwa beda do pompki paliwa szly jako plus i masa... wyjmij smoka od pompy paliwa to bedziesz wiedzial jak to spiac...
Robcio_GTT

Post autor: Robcio_GTT »

Vinio albo mi się wydaje, albo tam nie ma pompy :] , w zbiorniku ...
A kabelki to, chyba ;), poziom paliwa, masa i kontrolka rezerwy, ale nie wiem w jakiej kolejności ...
Pascal

Re: Podłączenie rezerwy i wskazania poziomu paliwa w baku.

Post autor: Pascal »

losiek pisze:Dzień dobry,

czy moglby mi ktoś powiedzieć za co te wsuwki po kolei odpowiadają?

[url=http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2bd894c359a4.jpg]Obrazek[/url]

Jakie masz auto? Przy Super 5 w benzynie pompy są mechaniczne. Z wyjątkiem GTT, która ma dwie pompy elektryczne i dwa zbiorniki
Na Twoim zdjęciu widać wskaźnik paliwa i pomarańczowa lampka
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Pascal pisze:Z wyjątkiem GTT, która ma dwie pompy elektryczne i dwa zbiorniki
Oraz GTE :)
Także ma dwa zbiorniki i pompę elektryczną + dodatkową pompkę do zbiorniczka rezerwy.
Pascal

Post autor: Pascal »

kabar pisze:
Pascal pisze:Z wyjątkiem GTT, która ma dwie pompy elektryczne i dwa zbiorniki
Oraz GTE :)
Także ma dwa zbiorniki i pompę elektryczną + dodatkową pompkę do zbiorniczka rezerwy.
dokładnie
zapomniałem, że był on produkowany tylko do Szwajcarii i Niemiec ze względu na normy emisji
ODPOWIEDZ