Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

R5KP a Renault Polska

Uwagi dot. działania forum, propozycje zmian. Wszystkie uwagi i propozycje traktujemy bardzo poważnie.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nikos
Posty: 438
Rejestracja: 6 lutego 2010, 12:29
Lokalizacja: kielce

R5KP a Renault Polska

Post autor: nikos »

Jak wyglądają teraz stosunki naszego klubu z przedstawicielem Renault na Polskę.
Pamiętam że kiedyś dawali nam prezenty ( ja sam dostałem portfel skórzany a ściganty po modelu ze stajni Renault).
Gada ktoś cokolwiek z jakąś szychą z Renualt?
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Czasami coś dadzą na zlot, chociaż ostatnio niechętnie bo mieli "inne cele marketingowe"
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

a na jakich zasadach to jest? trzeba uderzyć na samą górę czy można pogadać z kolesiami z salonów Renault? bo ja we Wrocławiu mogę zagadać, ale oni chyba chcą coś za coś, więc gdyby ktoś mi choć odrobinkę nakreślił plan o czym gadać i jak gadać, o co prosić a co mogę zaoferować w zamian to byłabym wdzięczna.
A nóż ręka noga oko na widelcu coś by się udało wysępić :)
carmaker

Post autor: carmaker »

A nóż ręka noga oko na widelcu coś by się udało wysępić :)
najlepiej fabrycznie nową bude do r5 :lol:
vino1986

Post autor: vino1986 »

najlepiej fabrycznie nową bude do r5 :lol:
i to do roku max 84 :P
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

hehehe a ja myślałam o jakiś drobnych gadżetach na zlot, ale gdyby dali budę to nie pogardzę :) ;P ;P ;P
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

patrzac co sie dzieje na rynku

koncesjoner raczej za wiele fantow nie da bo sam niewiele ma ;)


jak juz to RP
ODPOWIEDZ