Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Vino 1986 VW Golf 3 kombi 1.8 b+g 1996r

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Maolat

Post autor: Maolat »

Golfik fajny , :) auto to auto. pozdro
Sweeper

Post autor: Sweeper »

Hormon pisze: i na pewno tańsze części niż do renault
bo od paserów...
golfa nie trawię - każdy model powyżej Golfa I to worek na kartofle
ale to nie ja tym będę jeździł, więc powodzenia :)
tylko kombi kupiłeś coby bagażnik mieć spory a już gaz tam wpakowałeś (jak nie do bagażnika to pewnie w miejsce koła które teraz bagażnik zapycha)
vino1986

Post autor: vino1986 »

tylko kombi kupiłeś coby bagażnik mieć spory a już gaz tam wpakowałeś (jak nie do bagażnika to pewnie w miejsce koła które teraz bagażnik zapycha)
a no wlasnie tak wyszlo... w sumie dojazdowka nie zajmuje duzo miejsca a i tak jak lezy to jest jego sporo...
co do czesci to tym bardziej za grosz sie wszystko wyrwie bo znajomy ma szrot i golfy dosyc czesto sie tam spotyka...

tak mial byc opel dobrze Maciek pamietasz.. ale stwierdzilem ze z dwojga zlego kartonwagen lepszy ;-)

pozatym juz nim zrobilem odkad go mam ponad 1000km i naprawde nic sie nie tlucze nic nie skrzypi gazu malo pali a i krecic go do 190 mozna spokojnie...
vino1986

Post autor: vino1986 »

aj bylo minelooo... dobra fura byla... zrobione mim przez ten czas ponad 60tys... sprzedany zostal do Radomia... teraz inna osoba sie nim cieszy... a ja nabylem cos innego... ale nie ma sie co chwalic...

temat mozna zamknac peace :)
Zablokowany