Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Qucor - Volovina 740

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Qucor

Qucor - Volovina 740

Post autor: Qucor »

Moja druga samochodowa miłość w dodatku od pierwszego wejrzenia :hura:

Po krótce histeria samochodu wraz z kilkoma fotami...

Volvo 740
rocznik - 1986
poj - 2316

Zakupiona 15 grudnia 2012 roku w Nowym Targu... Dojechała z przygodami :lol: z powodu braku ładowania skończył się prąd w Makowie Podchalańskim tj. około 35 km od domu ale to nic, jazda do domu po drugi aku i lymuzyna jest pod domem :cwaniak:

Co do zakupu to mega sponton... oglądane w piątek z wieczora w sobotę pojechane, kupione i zadowolone :radocha:
Na dzień dobry były dwie pierdoły które psuły humor

1. Brak ładowanie - już zrobione koszt całe 30 plnów
2. Nie jeździ na Pb - do wymiany najprawdopodobniej smok w zbiorniku


Kilka fotek na zimowych papuciach :hura:

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Środeczek bajera :lol: czarna skóra i jakiś dziwny materiał na desce... coś jak skóra kreta :szok:

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Volovina na tle wiatki...

Obrazek

A pod wiatką leżakuje i czeka na wiosnę...

Obrazek
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Podobno to ostatnie prawdziwe Volvo ...
Qucor

Post autor: Qucor »

No tak mówią...
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

ostatnie prawdziwe klasyczne volvo z tyl napedem ;)

z kolejnej ery 850 tez jest kanciata niestety naped nie na ta os co trzeba ;) ale tez jest bardzo wytrzymałe



ps fajna fura ten kolor pasuje
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Konkretny męski samochód. Jeździłem kiedyś takim - mam świetne wspomnienia.
A tu co można z tego zrobić http://www.youtube.com/watch?v=W9iTcFy3G5Q
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

kumpel ma takie zaturbionego klata 2 kubly hydrolapa kolo 260 koni calkiem fajnie to smiga :)
Qucor

Post autor: Qucor »

Nom ta moc to marzenie :okok:

Niestety tyle habet musi wystarczyć, raczej na więcej nie będzie możliwość... skończy się pewnie na stożku i jakimś lepszym wydechu :szok:

Mimo 1300 kg autko jest dość żwawe jak się je pogoni a i zapomniałem napisać że zamontowane jest troszkę lepsze zawieszenie tj. sprężyny jamexy -60/-40 i jakieś amory bilstein :mysli:
re5pect
Posty: 4
Rejestracja: 25 października 2012, 21:25
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: re5pect »

Qucor, 740 to jest to! :D Sam jestem posiadaczem (już piątej z kolei 740), tym razem turbo benzyna 200hp ;)

O Twoim egzemplarzu kiedyś myślałem, był wystawiony około rok/półtora roku temu i od razu mi się spodobał :) Gdybyś miał jakieś pytania, to służę pomocą, lub zapraszam na volvoforum ;)

Jak auto nie śmiga Ci na PB, to sprawdź pompkę paliwa tą pod podłogą (pod fotelem kierowcy), często to one odpowiadają za takie numery... Ewentualnie przekaźnik od pompy, kiedyś mi padł właśnie przekaźnik i niepotrzebnie kupiłem nową pompę :glupek:

Z powodu problemów finansowych sprzedaję teraz swoje oczko w głowie: http://otomoto.pl/volvo-740-usa-stan-ko ... 22783.html

Zakładam też opcję sprzedaży za jakiś czas swojej turbo-cegły, co wiązało by się z zakupem jakiejś niedrogiej R5 z LPG do przemieszczania się :D

Pozdrawiam!
gino
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2013, 06:20
Lokalizacja: Warszawa Rado¶æ
Kontakt:

Post autor: gino »

fajny :okok:
ODPOWIEDZ