Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Renault Rodeo

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

W takim razie czemu to tej pory tego nie zrobiłeś?
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

cyt: a na czas załatwiania formalności....
żeby od ręki jeździć, można też inaczej...bazą są r4 i r5 :milczek:
nie r4 i r5 a bardziej r4 i r6-zresztą głownie r6
I rzeczywiście tak jak w r4 i r6 nie było nabijanych numerów tylko tabliczki ale kombinowanie z rejestrowaniem na któryś z tych pojazdów to bym sobie darował bo jak sie okazuje można spotkać gliniarza ( ja już takich spotykałem jak jeździłem swoim r6)który doskonale orientuje się w starych pojazdach i wtedy zonk!
gino
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2013, 06:20
Lokalizacja: Warszawa Rado¶æ
Kontakt:

Post autor: gino »

kabar pisze:W takim razie czemu to tej pory tego nie zrobiłeś?
czytasz moje posty....czy tylko obrazki oglądasz :P

zrobiłem, w przypadku 4 samochodów /chevy 49r, vw golf 75r , transporter t2a westfalia 72r, i fiat 132 79r/

z rodeo, zmieniła mi się koncepcja i idzie do sprzedania....jak nie sprzedam, to pewnie zarejestruje, bo strasznie fajnie sie nią jeździ
a że miejsca na placu robi sie mało, a trafiło się do kupienia coś co mnie bardziej rajcuje/również z zagubionymi dokumentami/ stąd nagły pomysł-sprzedaje rodeo

jak chcesz coś tam zobaczyć z moich zabytków zapraszam do mojej galerii
https://picasaweb.google.com/115238765261463997053
na końcu kliknij w ''pokaż więcej albumów'' jest tam kilka autek więcej /nie wszystkie..b całkiem starych fotek z przed x lat..tam nie ma ;)

Rycho...jest ryzyko jest zabawa :radocha:

a prawda jest taka, że rodeo to r4 więc nawet ''znający sie Policjant'' nic nie wskóra

te same numery podwozia/tabliczki/ bo fabryka która produkuje rodeo, wypuszczała je na podwoziach r4 z fabrycznymi numerami r4
szukając częsci po numerze nadwozia..zawsze w etkach wychodzi r4 ...czasem r5..w rodeo z ostatnich roczników
dziwne, ale oryginalna nazwa rodeo 6..wcale nie nawiązuje do ..r6

swego czasu miałem r6....szarą, kupiłem ze znanego Warszawskiego złomu na STRAŻACKIEJ..
kiedyś, gdy zrobili akcje ''porządkową'' i zaczęli straszyć ludzi karami za stojące wraki...masa zaje..fajnych autek poszła do kasacji...co mogłem, i zdążyłem przed pocięciem..to kupowałem i ratowałem
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

rodeo było robione na podwoziu r4/r6 bo to ta sama płyta podłogowa a oznaczenie r4 rodeo i r6 rodeo było tylko do odróżnienia pojemności silnika: 845 cm jako r4 rodeo i 1108 jako r6 rodeo
r5 rodeo było bodajże po roku '80 i wyglądem się rózniła od r4/r6 rodeo no i miała większą gamę silników 956, 1108 i 1289 cm jeśli sie nie mylę

A co do Twoich przypadków z rejestracją aut to fajnie że poszło Ci to gładko i bez problemów ale niestety co kraj to obyczaj co chałupa to zwyczaj i w naszym pieknym kraju różnie są interpretowane przepisy i nie w kazdym mieście pójdzie to tak łatwo.

Co by nie było wózek jest napewno nietuzinkowy i warty odrestaurowania :okok:
gino
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2013, 06:20
Lokalizacja: Warszawa Rado¶æ
Kontakt:

Post autor: gino »

faktem jest że Warszawka, jeśli chodzi o urzędy, a spędzam w nich ostatnio sporo czasu, na załatwianiu wielu skomplikowanych tematów, stała się bardzo przyjazna mieszkańcom..oczywiście to moje osobiste odczucie..
w większości pracują w naszych urzędach młodzi, dość dobrze douczeni i przede wszystkim pomocni ludzie , mimo że nie należy to do ich obowiązków, podpowiedzą, pomogą...

widze też niestety, że i role sie odwróciły..kiedyś urzędniczki były ''wszystkowiedzące'', a teraz stojąc czasem w kolejce..widzę dla odmiany ''petentów'' zwyczajnie chamskich, opryskiliwych .. z góry założona postawą '' żądającą wszystkiego natychmiast''
głownie to również ''młodzi'' ludzie.... nie pamietaja o dzień dobry, przepraszam, proszę


co do r6..masz rację, to ja się pomyliłem :okok:
gino
Posty: 27
Rejestracja: 29 kwietnia 2013, 06:20
Lokalizacja: Warszawa Rado¶æ
Kontakt:

Post autor: gino »

Rodeo sprzedane..

więc jest już miejsce na R5 ALPINE
teraz trzeba tylko wygrać licytację :milczek:
jeszcze 4dni
Zablokowany