Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

R5 GTR 1,4

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

Xixero
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2012, 19:28
Lokalizacja: moñki

R5 GTR 1,4

Post autor: Xixero »

Z powodu braku czasu na wbicie 50 postów, dodaje ją tutaj.

http://tablica.pl/oferta/renault-5-gtr- ... 3lRzN.html

Jak wyżej, zacząłem prace nad moją renią co widać na zdjęciach. Z powodu braku czasu i można powiedzieć funduszy jestem zmuszony jak najszybciej ją sprzedać. W planach był swap na 1,6 16V.

Zrobione rzeczy:
Maska z grillem przerobiona na czarno, miałbyć czarny mat ale nie wyszło.
Czarny półmat zderzaki przód i tył, zakupione podkłady do pomalowania reszty.
Z powodu braku kołpaka przemalowane felgi na czarny mat.
Wymieniony cały układ wydechowy

Reszta opisana w aukcji, proszę o szybki kontakt.

Cena dla klubowiczów 1500zł od ręki, potrzebuje czegoś większego, planuje kupic volvo 850. Jeżeli kupię drugi samochód nie będę miał gdzie ich trzymać (z uwagi na Transita ojca), a szkoda żeby na podwórku stały i się niszyczyły. Cena tylko 1500 zł, wydane na nią ok. 1000 PLN, trochę jeszcze pracy i funduszy i odzyska piękno.

Jutro zaktualizuje zdjęcia, po umyciu widać wszelkie mankamenty + pomalowane zderzaki.

@Zdjecia zaktualizowane.
Xixero
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2012, 19:28
Lokalizacja: moñki

Przykra sprawa

Post autor: Xixero »

Niestety jestem zmuszony pozbyć się reni, jedyna opcja która została to złom. Po volvine wybieram się 19-stego az za zachodnia granice.

Niestety nie ma zadnego odzewu z forum w sprawie odratowania dobrego okazu reni, forum jak i legenda r5 upada, tak zauwazyłem po grobowej ciszy na forum.

19.09.2013 przepadnie kolejny dobry okaz reni :(
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Tablica.pl też upada? Masakra... świat się kończy.
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

To ja zaproponuje to co złom czyli 500PLN. Jeśli jest jakieś OC i przegląd i dojadę tym do Poznania bez stresu.
Krokodyl
Posty: 117
Rejestracja: 2 lipca 2012, 20:55
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Krokodyl »

dorzucę "coś" dredziochowi za 35% udziału w ruchomości :)
Xixero
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2012, 19:28
Lokalizacja: moñki

Post autor: Xixero »

Na złomie daja 1300 zł, z uwagi na wartosciowy centralny zamek i radio. Składnica nalezy do znajomego, ktory w ostatecznosci sam zaproponowal ze wezmie go do remontu bądz na dalszy handel.

Auto jest na codzien uzywane, dojezdzam nim do szkoly 2-3 razy w tygodniu(do Białegostoku) wiec moge zagwarantowac ze dojedzie nawet na drugi koniec polski bez zadnego uszczerbku
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

To jak 1300 to na co jeszcze czekasz?
Xixero
Posty: 27
Rejestracja: 26 maja 2012, 19:28
Lokalizacja: moñki

Odnowa

Post autor: Xixero »

Witam wszystkich, jestem starszym bratem poprzedniego właściciela reni.

Mój młodszy braciszek chciał ją wywieźć na złom, aktualnie siedzi w niemczech i poszukuje swojego Volvo 850. Można powiedzieć, że uratowałem te auto przed złomowaniem.

Mam swoje auto, renatkę będę trzymał w garażu coby się nie niszczyła i powoli kompletuje brakujące elementy.


Pozdrawiam, Dawid
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

:okok: Tak trzymaj, Dawid.
Ta renia za dobrze wygląda, żeby posłać ją od razu na żyletki. Fakt - jak widać, nie jest łatwo sprzedać "5-tala" od ręki za wiecej, niż kilka stówek, ale to nie powód, żeby od razu oddawać ją na złom. Prędzej, czy później znajdzie się na nią amator.
Ja też "dojrzewałem" do zakupu dość długo, ale teraz jest tak, jak wszyscy piszą: Gdy tylko mam samochód w zasięgu wzroku, japa sama mi się cieszy! :) Mimo jej problemów technicznych, mimo, że nie mam czasu jej usprawnić i jeżdżę nią 1 x na tydzień - jak tylko zobaczę ja z daleka na parkingu - "banan" pojawia się automatycznie! :clap: ;D Życzę Ci, żeby Ciebie też dopadła ta choroba. Pzdr. :wysmiewacz:
ODPOWIEDZ