Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Woda w aucie

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

damian90
Posty: 2
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 19:34
Lokalizacja: Czê100chowa

Woda w aucie

Post autor: damian90 »

Witam niewiem czy to dobry dział na taki temat, ale potrzebuje pomocy, mianowicie w mojej renówce przy deszczowych pogodach zbiera sie woda w całej kabinie pod dywanikami i to w dość sporych ilościach. Bardzo prosze o pomoc i jakieś sugestie jaki może być powód.
DonDamiano
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Zamykaj szybe jak pada.
Awatar użytkownika
J23G
Posty: 563
Rejestracja: 6 maja 2011, 18:48
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: J23G »

hmmmmm to rzeczywiscie dosc dozy problem :mysli:
ciezko powiedziec....... moze myszy ci dziure w podlodze wygryzly :figielek: :figielek: :figielek:
Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Post autor: kurylek »

Jeżeli z prawej strony to prawdopodobnie blacha pod akumulatorem, słyszałem, że większość renówek ma problem ze rdzą w tym miejscu
vino1986

Post autor: vino1986 »

za malo konkretow na normalna odpowiedz. napisz cos o aucie wyposazenie czy ma np szyberdach lub w jakim stanie sa uszczelki przy drzwiach i przy szybach... generalnie dobrze by bylo wyjac tapicerke z auta polewac go woda ze szlaufa lub myjki cisnieniowej i obserwowac ktoredy sie dostaje...
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Obstawiam dziury w podłodze :)
damian90
Posty: 2
Rejestracja: 25 czerwca 2013, 19:34
Lokalizacja: Czê100chowa

Post autor: damian90 »

podłoga jest zdrowiutka, przez uszczelki też nic nie cieknie, szyberdachu nie mam. Wyciągne całą tapicerke pojade na myjkę i wtedy zobaczymy.
DonDamiano
Krzysiek92
Posty: 178
Rejestracja: 25 listopada 2010, 13:10
Lokalizacja: Wsola

Post autor: Krzysiek92 »

damian90 nie zdejmowałeś boczków drzwi, nie wyjmowałeś głośników?? Nie masz piachu w uszczelkach drzwiowych?? Nie masz opuszczonych drzwi na zawiasach?? bądź teź osobiste doświadczenie w 5 makkiego woda dostawała się przez wentylator nawiewu :) sprawdź też czy Ci piątka nie gnije pod błotnikami.
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Skoro NAPRAWDĘ podłoga zdrowa to uszczelką drzwi na górze - nie dochodzi, lub zapchane odpływy w drzwiach i wlewa się przy głośnikach, uszczelką gdzie idzie wiązka od silnika, lub inna zaślepką na grodzi, zapchane odpływy progów i wlewa się bokami, odklejona szyba przednia, dziury na podszybiu...
No jeszcze parę bym sobie przypominał ale sprawdź najpierw powyższe :)
ODPOWIEDZ