Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Do sprzedania rozbita piątka .

Znalazłeś w okolicy Renault5? Zrób zdjęcie i wklej tutaj.

Moderator: Moderatorzy

krzysiekass
Posty: 11
Rejestracja: 8 października 2011, 19:36
Lokalizacja: Mielec

Do sprzedania rozbita piątka .

Post autor: krzysiekass »

WItam . Sąsiad w tym tygodniu rozbił Renault 5 . Samochód nie nadaje się do naprawy . Ale na pewno warte uwagi , jako dawca częsci . ponieważ było bardzo zadbanym egzemplarzem .
Rocznik 88 , silnik 1,4 na gaźniku . Wersja 4 drzwiowa z szyberdachem . Auto w stanie oryginalnym bez korozji . W tym roku w Lublinie został zregenerowany gaźnik . Zrobiona jest także głowica . Silnik jest dzwon . Reszta podzespołów także na bieżąco wymieniana . Samochód za niedługo trafi na złom , a szkoda by było . tel . 503931007 .
Sprzedaż tylko w całości , nie mam czasu na wysyłki , a sąsiad nie ogarnia internetu . Odbiór na lawecie . Samochód stoi w Mielcu , Podkarpacie .
Temat umieściłem tutaj . ponieważ w dziale giełda jest blokada . Mam zbyt mało postów . Jeżeli jest taka możliwosć to poprosiłbym administratora o przesunięcie tematu w odpowiedni dział .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

To może powiedz po fakcie, na który złom trafi renia (razem z nr telefonu do punktu) - może złomiarzowi będzie się chciało odsprzedać jakieś poszczególne elementy? Bez sensu jest kupowanie całego samochodu dla kilku drobiazgów, prawda? Szczególnie, gdy buda jest z papierami (kwestia OC, a potem problem z kasacją i wyrejestrowaniem). Szkoda...
krzysiekass
Posty: 11
Rejestracja: 8 października 2011, 19:36
Lokalizacja: Mielec

Post autor: krzysiekass »

Hmm . Sąsiad nie ma ochoty na rozbieranie , nie zna się na necie , nie ma komórki . Myślę , że cena auta atrakcyjna , i licze na to że znajdzie się kupiec na całość . Ja nie mam niestety czasu na to , aby pomagać przy rozbieraniu i wysyłce . Poza tym auto zajmuje miejsce w garażu . Auto za 7 stówek by poszło , także cena dobra . Auto w oryginalnym lakierze i w stanie bardzo ładnym . Fakt . po wypadku lakier oryginalny nie ma znaczenia , ale przekłada się na stan reszty podzespołów .
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

kurde tu nie ma co udziwniać kupić w cenie złomu bo tyle dostanie na szrocie i później zezłomować żaden problem zawozisz na złom i tyle
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
Awatar użytkownika
-=wasq=-
Posty: 2299
Rejestracja: 5 lutego 2010, 11:45
Lokalizacja: ³ód¼

Post autor: -=wasq=- »

700 za zmasakrowane auto


widze ze zaczne auta do was na złom wywozić jak tam tak dobrze płaca :D
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

Parę dni temu byłem na złomie. Płacą 0,60 za stal ale czystą stal, odliczają szyby, tapicerki, plastiki itp.

Za taką renówkę może ze 400 zł by wyszło.
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

Legalne kasacje dają więcej. Za R5 niedaleko Poznania 550 i dostajesz świstek, że auto skasowane. Mogą bo dostają 500 z recyklingu do każdego auta.
ODPOWIEDZ