Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

brak iskry

Wszystko co związane z elektryką i elektroniką w Renault 5.

Moderator: Moderatorzy

edek6
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2013, 11:06
Lokalizacja: brodnica

brak iskry

Post autor: edek6 »

napisze mi ktos ktory bezpiecznik w skrzynce jest od pradu czyli glowny zginela iskra przy kontroli w skrzynce bezpiecznikow wyjalem po kolei wszystkie i wsadzilem spowrotem i renia nie odpala brak iskry a palila na dotyk co sie skoplo
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

sprawdź podłączenie cewki czy się tam nie rozłączyło może się przestawił kont zapłonu
edek6
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2013, 11:06
Lokalizacja: brodnica

Post autor: edek6 »

ja tam nic nie robilem moglo sie tak samo przestawic przed wyjeciem bezpiecznikow tzn jeden wyjalem wsadzilem i drugi wyjalem wsadzilem spowrotem i tak wszystkie palil od kopa a po ostatnim przekrecam kluczyk rozrusznik chodzi a zastartowac nie chce przy cefce z kablami wyglada na to ze sa tak jak byly a dzieki za podpowiedz
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

aparat zapłonowy się przesunie na osi :uoee: wystarczy 3 mm.
edek6
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2013, 11:06
Lokalizacja: brodnica

Post autor: edek6 »

dzieki jutro sprubuje przy aparacie po przesuwac moze odzyska iskre

[ Dodano: 16 Grudzień 2013, 15:52 ]
nic nie dalo iskry jak niema tak niema
edek6
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2013, 11:06
Lokalizacja: brodnica

brak iskry

Post autor: edek6 »

mnielo kilka dni a tu posucha fakt renai stara jest to i forum sie starzeje nie chce sie ludziom pisac i dawac rad z lat praktyki :uoee:
carmaker

Post autor: carmaker »

wd 40 na styki bezpieczników, sprawdz styki na module zapłonu i połączenie kabli na klemach akumulatora. Kopułka i palec rozdzielacza może do oczyszczenia więcej do głowy mi nie przychodzi.
edek6
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2013, 11:06
Lokalizacja: brodnica

brak iskry

Post autor: edek6 »

dzieki za podpowiedz jutro pogzrebie moze uda sie uruchomic

[ Dodano: 23 Grudzień 2013, 16:59 ]
witam przeciscilem styki co moglem dojsc wd zastosowane i w dalszym ciagu nic napewno niema jakiegos bezpiecznika pod maska od pradu?
edek6
Posty: 8
Rejestracja: 9 listopada 2013, 11:06
Lokalizacja: brodnica

Post autor: edek6 »

:radocha: wkoncu po tylu staraniach odpalil oczywiscie blachostka przerwany kabel plusowy do cefki
Awatar użytkownika
cyklista
Posty: 350
Rejestracja: 4 lutego 2010, 19:36
Lokalizacja: £ ó d ¼

Post autor: cyklista »

:radocha: ile czasu grzebałeś aby to zlokalizować
ODPOWIEDZ