Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Blachy do babci , czy ktoś był by chętny ?

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Blachy do babci , czy ktoś był by chętny ?

Post autor: Intel »

Witam .
Z racji ze już nawet progi do babci 3d nie sa osiągalne i prócz przednich błotników nie ma praktycznie nic z blach byłem dzisiaj w zakładzie który kiedyś dorabiał progi i poszycia do aut typu polonez , lublin , lanos itp . Z racji ze mam blachy na wzór zleciłem dorobienie progów oraz tylnych reperaturek . Teraz pytanie czy był by ktoś chętny ? Mówimy o progach i reperaturkach tylnych błotników takie jak u mnie w temacie - wszystko do wersji 3d . Jak coś piszcie lub kom 880-363-919 . Z tego co rozmawiałem z gościem ceny były by atrakcyjne .
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

progi są nawet na allegro ale na reperaturki błotników tylnych byłbym chętny, ale zależy to od ceny
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

podaj linka do lewego bo nie moge znalesc
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Intel pisze:podaj linka do lewego bo nie moge znalesc
nie wiem czy teraz są ale jeszcze przed swiętami widziałem na allegro komplecik a interesowałem się tym bo rozważałem zakup budy z alpiny turbo ale zrezygnowałem (nie mam czasu jednej dokończyć). Wiem że inter cars oraz iparts mieli w swojej ofercie ale czy mają nadal to nie wiem. Ewentalnie zostaje ebay a tam są napewno bo nawet niedawno wrzucałem linki

Właśnie dostałem info od znajomego: były komplet progów do babci za jakieś 450-500pln
są nawet do super5 5 drzwiowej ale cena ok 600 za komplet (ktoś o takie pytał)
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

ani iparts ani ic nie maja nic z blach . na allegro byl lewy prog ktory kliknołem i okazało sie ze go fizycznie juz nie maja ani zamowic juz sie nie da . zagranica ok ale duze koszta a tutaj prog 100zl by nie przekroczył
Awatar użytkownika
jeebs
Posty: 22
Rejestracja: 27 grudnia 2013, 13:47
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jeebs »

RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

o, jeebs znalazł, wystarczy wysłać zapytanie czy to napewno to o co chodzi bo przekonałem sie że na allegro często sprzedający nie bardzo ma pojęcie o tym czym handluje
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

Przecież to co jeebs znalazł to już z opisu jest podejrzane a fotografie to kawałek blachy przefelcowanej symetrycznie czyli to koło progów od babci nawet nie leżało . Pisałem do tego sprzedawcy zobaczymy co odpisze ale moim zdaniem to nie dość ze to robione na giętarce przez nich to jeszcze oczywiscie do modelu od 84-
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

wiem że to nie wygląda na progi do r5 ale może to tylko fotka przykładowa
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

dostałem od nich odpowiedz i to niestety byly progi do sieny/palio . do babci nie maja :(
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

to po jaki...uj piszą że mają do r5, wkur..a mnie takie postępowanie!!!

o, a teraz jak sie kliknie w ten link to wyskakuje że to siena/palio!
dredzioch1
Posty: 644
Rejestracja: 30 stycznia 2011, 23:55
Lokalizacja: Poznañ

Post autor: dredzioch1 »

http://www.alejasamochodowa.pl/c,pl,45_ ... 09-84.html

Ja tam kupowałem do Super 5 3D i o dziwo były:)
Intel
Posty: 99
Rejestracja: 15 marca 2010, 03:28
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Intel »

dredzioch1 pisze:http://www.alejasamochodowa.pl/c,pl,45_ ... 09-84.html

Ja tam kupowałem do Super 5 3D i o dziwo były:)


i dupa , zamówiłem tam progi do babci i po paru dniach pusty mail o tytule brak towaru . Po kontakcie tel z mało ogarniającym rozmówca dowiedziałem sie źe ich nie maja juz :(
ODPOWIEDZ