Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Cześć Wszystkim :)

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

piotrek82
Posty: 6
Rejestracja: 3 marca 2014, 22:59
Lokalizacja: Paniówki

Cześć Wszystkim :)

Post autor: piotrek82 »

Witam

Chciałem się przywitać z Wami. Należę do Renault Laguna Klub Polska. Zarejestrowałem się na Waszym forum po to aby zaproponować Wam wspólne spoty na Śląsku z naszym klubem :) Narazie nie mogę się dostać do tematu spotów ale mam nadzieję, że dam radę to ogarnąć :)

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Cześć Piotrze, miło Cię tutaj widzieć :). Ah ten spot na śląsku, Deja mnie namawia ostro. Pozdrawiam
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

piotrek82 pisze:Chciałem się przywitać z Wami. Należę do Renault Laguna Klub Polska
cześć, też należę do RLKP pod tym samym nickiem co tutaj, bywałem na spotach i muszę powiedzieć że atmosfera bardzo fajna. Pozdro
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Cześć Piotrek!
Miło Cię widzieć, a to, że lagi są Ci bliskie, to (wg mnie) tylko plus - wiemy chociaż,
że też jesteś "romb-nięty" - tak jak my :P :rotfl:
piotrek82
Posty: 6
Rejestracja: 3 marca 2014, 22:59
Lokalizacja: Paniówki

Post autor: piotrek82 »

Dziękuję za miłe przywitanie :) Fajnie było by sie z Wami spotkać na spotach :P
RYCHO35 pisze:
piotrek82 pisze:Chciałem się przywitać z Wami. Należę do Renault Laguna Klub Polska
cześć, też należę do RLKP pod tym samym nickiem co tutaj, bywałem na spotach i muszę powiedzieć że atmosfera bardzo fajna. Pozdro
Noooo to mamy wtykę w Klubie Renault 5 :P hehehe Ja też mam taki sam nick w RLKP jaki tutaj :)
ODPOWIEDZ