Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Witam.

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

gochatexas
Posty: 5
Rejestracja: 8 stycznia 2013, 01:36
Lokalizacja: mazowieckie

Witam.

Post autor: gochatexas »

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zaglądam na to forum, lecz się nie przywitałem. Mialem kiedyś R5 GTL '83. Na niej uczyłem się jezdzić. Zakochalem się. Z czasem auto zardzewialo, potem uległo wypadkowi. Teraz po latach stalem sie ponownie posiadaczem Reni. Nie jest to co prawda gtt, ale Campus 1,4 mono. I tak jestem szczęśliwy. Pierwsza miłość jest zawsze najsilniejsza. Zaczynam inwestycję pod nazwą Renault 5. Trzeba będzie dużo wysiłku i kasiorki, żeby wszystko ponaprawiać. Przy aucie nic nie było nigdy robione. Troszkę się zużyła, ale ocalilem ją przed śmiercią na złomowisku. Ile radości daje dłubanie i dopieszczanie jej, to wiedzą chyba wszyscy. Teraz już i ja. Najpierw mechanika, w wakacje prawdopodobnie blacharka i lakier. Będzie piękna. Pochwalę się postępami nie długo. Pozdrawiam.

Witam ponownie. W Campusie wymienione zostało wszystko to co można było wynienić na nowe. Zostało zastąpione nowymi częściami (zawieszenie+hamulce). Wspomaganie od Clio1. Wstawiony motorek 1,7 na gaźniku F2N. Świetnie się zbiera.
Minął rok. Campusa już nie ma. Sprawy życiowo-sercowe. Niestety zarejestrowany był na żonę. Odeszła odemnie :beczy: zabierając moją drugą miłość... :beczy:

Jednak R5 powraca. Zakupiłem od kolegi z forum 1,4 z 87 KAT, choć mi wydaje się że to jest Swing lub Schuss GTR. Blacharka połatana, nowy lakier, zawias od gtt, nowe hamulce (pompa+przewody+tarcze+klocki+płyn), wspomaganie od Clio(mam już wprawę). Wymaga jeszcze troszkę dopieszczenia. Trochę brak czasu, ale mysle ze do konca października wyjade "w miasto". Wtedy dopiero porobię fotki.
Pozdrawiam wszystkich szczęśliwych posiadaczy R5.
Ostatnio zmieniony 19 września 2015, 21:27 przez gochatexas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

Tak trzymać :okok:
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Krokodyl
Posty: 117
Rejestracja: 2 lipca 2012, 20:55
Lokalizacja: Warmia i Mazury

Post autor: Krokodyl »

:okok:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witam oficjalnie na forum :). Nie jesteś już tylko "podglądaczem" ale "szczęśliwym posiadaczem". Jak bardzo szczęśliwym to wyjdzie w praniu :). Zapraszam oczywiście na Zlot w lipcu do Miedzianej Góry a tam z pewnością 1001 porad i rad otrzymasz gratis. Co poniektórzy to z przyjemnością pogrzebią pod maską Twojej Reni :glupek:
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

Powodzenia w działaniach :okok:
ODPOWIEDZ