Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

SPOTY WARSZAWA

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
krysiun
Posty: 1660
Rejestracja: 2 lutego 2010, 22:25
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: krysiun »

Dzięki Monia za info - ja wyjezdzam więc niestety mnie brak.
R5 1.4 - GTT




GG: 645045
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 27
Rejestracja: 16 marca 2014, 09:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Monia »

A reszta z R5 co tak milczy. Tak czy inaczej jak się już zdecydujecie i wybierzecie to nie zapomnijcie talerzyków sztućców i kubeczków.

[ Dodano: 9 Maj 2014, 17:50 ]
Jedzieta jutro na 2 Speeda o 16 sie zaczyna koło centum marywilska 44 przy starych halach opuszczonych zrobicie furrore mowie wam wśród tych szwabskich i japońskich tungowców pokazcie że franca tez jest fajna do tuningu

[ Dodano: 9 Maj 2014, 17:56 ]
https://www.facebook.com/events/464266337040580/

[ Dodano: 1 Czerwiec 2014, 09:53 ]
Dawno nie robiłam spota więc czas najwyższy, zapraszam. Spotkamy się na żwirze tak jak YT. Będę mieć swoje gadżety tj. naklejki i smycze :) Mam nadzieję że tego dnia nic nam nie pokrzyżuje planów czyli że parking będzie ogrodzony np.

[ Dodano: 6 Czerwiec 2014, 06:03 ]
Ludzie żyjecie?
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Monia też tak mam, wołam ich i wołam a tu cisza totalna. Łudzę się tym, że każdy każdą wolną chwilę spędza w garażu przy "drobnych" naprawach przy swoich renóweczkach:) :glupek:. Czyli przygotowania do Zlotu pełną gębą :)
ODPOWIEDZ