Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Maolat Megane II '05

Tutaj prezentujemy nasze auta, inne niż Renault 5

Moderator: Moderatorzy

Maolat

Maolat Megane II '05

Post autor: Maolat »

Zawsze uważałem ze pisane mi jest posiadanie renówki!
Po ostatniej lagunie , vw polo jeszcze aktualnie accord nadszedł czas na stare dobre śmieci! :)
Nie ukrywam ze acco jest świetnym autem ale dalej to nie bylo to.
Ostatnia wycieczka na na zakupy skończyła sie zerwanym wydechem do tego trzeba powymieniać parę innych rzeczy co wiaze sie z kosztami, a do tego powiększająca się rodzina sami wiecie :) wiec razemz moja drugą połowią (jak bym stawiał z przewaga na moja korzyść czyli 90/10 ) :D:D postanowilismy zanabyć oto taki dziwny pojazd :)


Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Silniczek bo tak to powinno być nazwane, 1.5 Dci........czas na klekota, mam nadzieje ze nie będzie robiła nam psikusów .
Poza tym ze to Renault i reszta już jest nie ważna , wielgachnym plusem jest spalanie, acco średnie 10 Trusia bo tak się nazywa nasza zielona renia spala mniej dużo mniej ... bym powiedział ze polowe to jest ogromnym plusem :) "5" ... wiadomo jest to mniejsze auto bardziej plastikowe ale dla mnie wygodniejsze :)

Oczywiście nie jest to nowe auto wiec zawsze się coś znajdzie, wczoraj wykryłem brak zaślepi lewego reflektora do tego lewy migacz przestał działać :) zaginiona pokrywa silnika i jakies tam pierdoły.
No nic jedno jest pewne czy
uje się w tym aucie jak w domu, pomimo diesla którego się trochę boje! wsiadanie do renault non stop wywołuje uśmiech na mej twarzy !!

Re5pecT'pa
Awatar użytkownika
kabar
Posty: 2369
Rejestracja: 30 czerwca 2007, 23:11
Lokalizacja: £ód¼
Kontakt:

Post autor: kabar »

1.5 DCi... o losie... :)
Maolat

Post autor: Maolat »

A no , widzisz życie.. :)
Awatar użytkownika
iparts
Posty: 17
Rejestracja: 26 marca 2013, 12:28
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: iparts »

No silnik faktycznie malutki ale samochód prezentuje się dobrze :) najważniejsze żeby służył! szerokości!
Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/renault,93.html
ODPOWIEDZ