Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Miedziana Góra 2014 25.07-27.07 Wrażenia po zlocie

qbica1988

Post autor: qbica1988 »

a wyniki z toru z zeszłego roku się odnalazły? :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

niestety zaginęły gdzieś w drodze :(. Gdyby się gdzieś kiedyś odnalazły to jestem pierwsza w kolejce aby się nimi zaopiekować :)
Awatar użytkownika
MIKUZZ
Posty: 216
Rejestracja: 9 stycznia 2011, 01:47
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: MIKUZZ »

Andzia pisze:Jazda sprawnościowa po torze - najlepszy czas:
ManiekR5 1:16:39
(...)
MIKUZZ 2:14:24
Chciałem tylko dopowiedzieć, że w moim wypadku to nie była jazda "niepełnosprawnościowa" :P . Po prostu nie brałem udziału w konkurencji jazdy sprawnościowej - chciałem tylko przejechać się "zapoznawczo" po torze. Gdybym był pewny samochodu w 100% i nie bał się, że wrócę do domu na lawecie - pewnie bym przyspieszył :)
I tak trochę dziwię się, że nic złego nie stało się w moim 25-letnim samochodzie podczas wyścigów równoległych. :okok:
Awatar użytkownika
LuziK
Posty: 235
Rejestracja: 22 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: LuziK »

MIKUZZ pisze:25-letnim samochodzie
Nasze wszystkie młodziutkie :D Miedziana Góra to jedyne miejsce gdzie można sprawdzić awaryjność auta i masz na miejscu najlepszych fachowców od R5. Coś o tym wiem bo 2 zloty pod rząd renią na holu zjeżdżałem.
Miedziana Góra 2014
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2013
I Ślepy slalom
III Na torze

Miedziana Góra 2012
II Ślepy slalom
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3942
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Za szybko upadło zainteresowanie więc postaram się wskrzesić choć odrobinkę :)

Obrazek

Obrazek

A o to dzielnie chłopcy walczyli :). Aby nie było tak bardzo stronniczo dla dziewczyn w przyszłym roku też coś wykombinuję : :radocha: ;P
Obrazek

Obrazek

W kupie siła :)
Obrazek

Konkurencja dla najmłodszych
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kto nie wie, to tutaj się bawimy :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 9 Wrzesień 2014, 11:23 ]
Kto ma jakieś zdjęcia nieopublikowane? podzielcie się jakimiś :). Z miła chęcią na jakimś bym się zobaczyła :) bo w mojej kolekcji to niestety nie mam na co liczyć :mysli:

[ Dodano: 1 Październik 2014, 12:15 ]
mam rozumieć, że już żadnych fotek nie będzie? W takim razie z braku laku skleję jeszcze coś z mojej kolekcji.
ODPOWIEDZ