Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Szarpanie przy dodawaniu gazu express 1,4 mono

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

jarekfa
Posty: 5
Rejestracja: 9 grudnia 2013, 16:11
Lokalizacja: Legnica

Szarpanie przy dodawaniu gazu express 1,4 mono

Post autor: jarekfa »

Wita mam problem ze swoją REnatką a mianowicie podczas dodawania gazu auto przerywa,dławi się.Odpala bez problemów,wolne obroty ok.Wymieniłem w ostatnim czasie kable,kopułke,palec,świece,filtr paliwa.Uszczelka między kolektorami też wymieniłem.
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

A może to wina docisku sprzęgła a nie silnika?
Fryc
Posty: 29
Rejestracja: 28 września 2013, 13:30
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Fryc »

Zaslep egr
Wywal rure idaca na kolektor wydechowy
Sprawdz jak palec chodzi po stykach i czy sie nie troche nie rusza.U mnie byl za nisko
Sprawdz kable i wtyczki szczegolnie koło nastawnika przepustnicy(pozycja zamknietej otwartej przepustnicy tutaj może być problem.
thradya
Posty: 14
Rejestracja: 18 kwietnia 2011, 15:56
Lokalizacja: Toruñ

Post autor: thradya »

Ha, wpadlem tutaj zapytac o to samo. Zdarza sie to jednak tylko po intensywnych opadach jak auto postoi przez noc w wilgoci. Raczej przy mocniejszym dodaniu gazu, jezdzac delikatnie problem nie wystepuje. Po kilkunastu minutach przestaje przerywac.

Mozliwe, ze cewka zaplonowa zaczyna szwankowac? Pare dni temu mialem rowniez problem z odpaleniem auta (akurat sucho bylo) - po obmacaniu przewodow zaplonowych ruszyl bez problemu. Przewody sa w idealnym stanie, wszystkie styki wygladaja jak nowe, zdjecie ich ze swiec bylo niemozliwoscia praktycznie. Wymieniane razem ze swiecami pare miesiecy temu, wiec az sie wierzyc nie chce.
Fryc
Posty: 29
Rejestracja: 28 września 2013, 13:30
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Fryc »

Mi tez na wilgotnym przerywa na kablach brak przebicia ale okaże się jeszcze to wszystko w lecie będzie trzeba zrobić.Świec jeszcze nie zmienialem w tym aucie :P
krepak
Posty: 1
Rejestracja: 10 marca 2014, 12:12
Lokalizacja: warszawa

Post autor: krepak »

Witam,
mam ten sam problem, ostatnio się nasilił. Jak pompuje gazem to to czasem pomaga ale powyżej 60km/h dławi sie jak oszalały. Czy rozwiązaliście jakoś ten problem?
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Widzę, że jesteś z Warszawy. Skontaktuj się ze mną, to zerknę i może uda się zdiagnozować.
ODPOWIEDZ