Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

solex dwugardzielowy. Jaki typ?

Jednostki wolnossące i doładowane, serducha renatek :-)

Moderator: Moderatorzy

abdank
Posty: 26
Rejestracja: 8 lutego 2015, 17:30
Lokalizacja: Warszawa

solex dwugardzielowy. Jaki typ?

Post autor: abdank »

Jakie oznaczenie ma solex dwugardzielowy do 1.4 C2j L717 z R11? Pytam, bo mogę kupić taki silnik, ale jest bez gaźnika i nie wiem jakiego dokładnie szukać. Może ktoś wie, czy Weber 32 pasowałby do tego silnika?
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

gdzieś mam rozpiskę gaźników, jak znajde to zapodam. Weber 32 drt powinien bez problemu pasować, pozostaje kwestia doboru odpowiednich nastaw.
abdank
Posty: 26
Rejestracja: 8 lutego 2015, 17:30
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: abdank »

wrzuć może zdjęcie tego gaźnika na maila.
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

zdjęcia będę mógł zrobić najprędzej w środe bo niestety ale mam spory kawałek do garażu.

[ Dodano: 28 Marzec 2015, 00:55 ]
abdank pisze:Jakie oznaczenie ma solex dwugardzielowy do 1.4 C2j L717 z R11?
z informacji jakie mam wynika że do silników c2j były tylko webery DRT , DRT M, DRT A, w różnych konfiguracjach, natomiast solexy były w silnikach f2n i miały oznaczenie solex 28/34 Z 10 i również występowały z różnymi nastawami.
Ale wcale nie twierdze że mam wszystko.

[ Dodano: 28 Marzec 2015, 01:06 ]
abdank pisze: 1.4 C2j L717
i to miał być chyba silnik c2j L17 a nie 717?
1.4 72 KM?
Awatar użytkownika
djmonkey
Posty: 1012
Rejestracja: 16 października 2008, 19:49
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: djmonkey »

Jeśli autor tematu się nie pomylił to L717 jako oznaczenie jest prawidłowe . Miałem taki silnik w swojej szarej R11 na gaźniku Webera 32 DRT
Renault Megane 1,6 16v 110KM
Clio Turbo
Regeneracja alternatów i rozruszników

Tylko Renault
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

abdank pisze:wrzuć może zdjęcie tego gaźnika na maila.
wysłałem Ci meila ze zdjęciami, sorki że z obsuwą no ale cóż, taka sytuacja.
ODPOWIEDZ