Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

zna ktoś to r5 turbo

Wrzucamy tutaj auta znalezione w sieci, multimedia, ogloszenia, aukcje itp...

Moderator: Moderatorzy

borek88
Posty: 2
Rejestracja: 18 lipca 2015, 23:46
Lokalizacja: Kevelaer

zna ktoś to r5 turbo

Post autor: borek88 »

witam jestem nowy a ogólnie to szukam ciekawej wersji renault z lat 80 lub poczatku 90
i trafiłem na to ogłoszenie
turbo
ktoś zna to auto
w jakim stopniu jest to oryginalne auto w jakim stanie itp?
czy warte zainteresowania
może wiecie jakieś inne ciekawe r5 turbo lub baccara lub coś równie ciekawego z stajni renault w rozsądnych pieniądzach.
im lepszy stan i im bardziej seryjny tym lepiej
Awatar użytkownika
tommies
Posty: 1474
Rejestracja: 5 maja 2008, 09:42
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tommies »

Rozmawiałem z właścicielem i w dokumentach ma wpisane składak, co automatycznie dyskwalifikuje jako auto do kolekcji. Silnik niby robiony, ale płyn chłodniczy pojawia się w oleju czy jakoś podobnie. Podobno to wina uszczelnienia tulei. Cóż, może auto warte zainteresowania, ale za zupełnie inne pieniądze niż jest wystawione.
R5GTT
Posty: 21
Rejestracja: 4 maja 2011, 18:11
Lokalizacja: Polska

Post autor: R5GTT »

Właśnie oglądam samochód - szrot warty może 3 tyś - buda do zrobienia silnik zaraz sprawdzę ale czuje że padaka....

[ Dodano: 27 Lipiec 2015, 18:15 ]
Silnik samochodu też szrot - oceniając cała fura do roboty - plus duży minus że składak
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

A tak ładnie wyglądało to GTT,ale w opisie w sumie jest haczyk już z tymi podciśnieniami.Pewnie gość za bardzo chciał podkręcić tego piątala i przekombinował.Dzięki za ostrzeżenie z tym piątalem
nowy83
Posty: 2
Rejestracja: 29 czerwca 2015, 09:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nowy83 »

Jeżeli ktoś ma jechać z daleka to szkoda czasu i nerwów. Oglądałem dzisiaj buda w stanie tragicznym. Stan faktyczny nie ma nic wspólnego ze stanem ze zdjęć a cena jest z kosmosu. Na szybko warto się przyjrzeć:lewy tył było walone , lewy słupek przy szybie czołowej nie wiem co tam się wydarzyło wygląda jakby było spawane plus szpachla , brak uszczelki szyby czolowej za to jest silikon rdza i tasma izolacyjna, spasowanie wszystkich elementów tragedia! Szczeliny lewych drzwi zupełnie inne niż prawych.Wydaje mi się ze tam była jakaś grubsza przygoda ale mogę się mylić(lewy slupek). Po odpaleniu i rozmowie w której właściciel oznajmił ze to on podobno składał silnik a w warsztacie był tylko szlif czy inny zabieg , ze 2 bieg wypada czy tam ciezko wchodzi, i problem z tym ze jak sie troszke nagrzeje to przepala wode z ukladu chlodniczego(podobno uszczelnienie tulei) jazdę testowa odpuściłem.
Awatar użytkownika
TQT
Posty: 1201
Rejestracja: 20 lutego 2009, 09:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TQT »

WOW!!! Jakbyś naszą opisał po kupnie :( :stres: :[ :wnerw:
nowy83
Posty: 2
Rejestracja: 29 czerwca 2015, 09:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: nowy83 »

TQT, nie do końca rozumiem o co chodzi?
Awatar użytkownika
Hawi
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lutego 2010, 16:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hawi »

Długa historia... będzie spot warszawski lub XI Miedziana Góra to wszystko się dowiesz ;)

Oczywiście to osobna historia niż ta niebieska GTT na WWL. ;)
ODPOWIEDZ