Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Naprawa zawiasu klapki wlewu paliwa

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kurylek
Posty: 316
Rejestracja: 4 sierpnia 2010, 14:19
Lokalizacja: W³oc³awek/Wawa

Naprawa zawiasu klapki wlewu paliwa

Post autor: kurylek »

Znalazłem w bagażniku dzisiaj klapkę wlewu paliwa z ułamanym zawiasem. Zastanawiam się jakby ją tu naprawić i pomyślałem żeby może wydrukować sobie taki zawias na drukarce 3d tylko pytanie czy to ma sens, czy będzie to trzymać, czy plastik to wytrzyma, czy da się to przykleić do klapki? Miał ktoś może doświadczenie w takich tematach?
ODPOWIEDZ