Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Zimowy SPOT zamieniamy na Majówkę pod Lubaczowem

Informacje o zlotach i spotkaniach forumowiczów. Zdjęcia ze spotów. Informacje o najbliższych spotach

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

1:30 grzecznie melduję, że dotarliśmy do domu.UF. Więcej informacji już dzisiaj ale po południu :)
lodoo
Posty: 6715
Rejestracja: 1 lutego 2010, 13:03
Lokalizacja: Wrocław
Gender:

Post autor: lodoo »

uuuu to widzę dziaaaało się.... :-/

Dzięki za miłe przyjęcie i mielonego :-D do następnego :)
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

No to się działo dobrze że dojechaliście cali i zdrowi.
P.S Taki jest urok swapa silnika i to jeszcze tak daleko od domq.
Czekamy na relację
wlotek
Posty: 53
Rejestracja: 28 grudnia 2015, 08:19
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wlotek »

Mimo krótkiej wizyty, którą złożyłem bardzo dziękuje za miłe przywitanie i zapoznanie się z niektórymi klubowiczami. Żałuje tylko, że nie udało mi się skosztować trunku z murzynka.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Patencik1987 pisze:Taki jest urok swapa silnika i to jeszcze tak daleko od domq.
co masz na myśli pisząc, że urok i odległość od domu? hehe bo był bez swapa i pod domem i kaszanka a teraz to idzie jak burza :).


Ufo zrobił taki wydech z Harnasia, że nie ma bata :) można by rzec, że mruczy wręcz przyjemnie i nie szoruje nim po drodze :)

Kkrasnall zrobił szybką ale dogłębną regeneracje gaźnika, wyregulował dawkę oraz obroty i wtedy dopiero rodzynek szedł jak wściekły :)

A wszystko zaczęło się od tego, że Macky z Kusiem wyjęli 1.1 w sobotę. Patencik z resztą towarzystwa włożył 1.4 w niedzielę. W poniedziałek miało być dopieszczenie i niby było. We wtorek Kkrasnall odwalił kawał dobrej roboty. Gdyby nie on bylibyśmy skazani na PKP :)

Sumując wszystko powinnam powiedzieć: "kawał dobrej nikomu nie potrzebnej roboty ale jaka za to radość wielka :)" a z naszymi piątalami to właśnie o tą radość chodzi.

Największe podziękowania dla gospodarzy tegorocznej majówki czyli Wioli i Kkrasnalla.
Wielkie dzięki dla każdego kto wetkną choć kawałek palca (dosłownie i w przenośni Maniuś) w prace przy rodzynku.
Adrian, Ulcia, Lodoo, Tygrysica, Kkrasnall, Wiola, Patencik, Kusio, Wlotek, Monika, Macky, Aga, ManiekR5- DZIĘKI STOKROTNE i do zobaczyska niebawem :)
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Fotorelacja z wtorku.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Andzia pisze:Godz. 19:47 a my nadal na kanale :( po ściąganiu z autostrady.
O to mi chodzilo.
Dobrze ze wszystko poskladane i idzie jak wsciekla.
Puszka po piwie i myjka ultradzwiekowa robi robote

[ Dodano: 4 Maj 2016, 22:38 ]
"kawał dobrej nikomu nie potrzebnej roboty"
Trzeba było wsadzić sam kolektor z gaźnikiem jak mówiłem i nie było by tyle roboty a prawie było by to samo prócz pojemności.
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Pekluś, sam widziałeś jak wyglądało sprzęgło, i tak trzebaby to wkrótce robić
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Szkoda że nie robili tego Ci co się zadeklarowali
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

No z tym to trafiłeś :rotfl: :lol:
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3952
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

A tam marudzicie chłopaki ( Ci z klubów Kusio też). Jest elegancko :), mruczy przecudownie, oby tylko skrzynia nie padła :]
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Nie marudzimy po prostu jest to nie na miejscu,bo ja nawet nie byłem przygotowany do pracy więc sorry,ale mam zamiar być szczerym w tej kwestii,a jeszcze ktoś nie wziął mi głowicy do 1.4T i w ogóle aż chce pogryźć tą osobę :)

[ Dodano: 5 Maj 2016, 14:08 ]
A co do skrzyni to trzeba dolać/wymienić olej i wymienić osłonę półosi wraz z łożyskiem(lewa strona)
Awatar użytkownika
kusio102
Posty: 373
Rejestracja: 29 września 2014, 18:33
Lokalizacja: Wa³brzych

Post autor: kusio102 »

Głowica to moja wina, mielismy mniej miejsca w aucie niz jak jechalismy w kierunku Krakowa, a uznalem ze przecie ty masz glowice, wiec jak bedziesz mial ta o miesiac pozniej ( bo za tyle kolejny spot) to nic sie nie stanie, pozatym na kogo jak na kogo ale na mnie sie nie pogniewasz. Wiec jak chcesz to mozesz gryźć :P. Pozdro i jeszcze raz dzieki za spot, ktory byl najbardziej pracowitym spotem w zyciu, ale radość jaka, ciagle lewym pasem :lol:
Awatar użytkownika
Patencik1987
Posty: 992
Rejestracja: 31 maja 2014, 12:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Patencik1987 »

Spoko dokładnie jak będzie za miesiąc nic się nie stanie nie gniewam się na nikogo to nie są sprawy do obrażania,ale starym zwyczajem z ostatniego spotu "Zabije Cię" hehe i w ogóle zajmujesz ostatnio za dużo miejsca :lol: :lol: :figielek: :[
ODPOWIEDZ