Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

pomoc z tylejami alpiny

Wszystko to co nie dotyczy napędu

Moderator: Moderatorzy

cinoslaw
Posty: 12
Rejestracja: 1 maja 2014, 18:21
Lokalizacja: Brodnica

pomoc z tylejami alpiny

Post autor: cinoslaw »

Witam serdecznie
Czy mógłby ktoś podać mi wymiary wszystkich tulei w 5Alpine?..(przednie zawieszenie na wahaczach , stabilizatora gumy, tuleje tylnego zawiasu)
Wiem ze może pytanie się powielać ,ale już mnie głowa i oczy bolą i nie mogę znaleźć.
A może ma ktoś na sprzedaż??.. bo mam zamiar dorabiać poliuretany.
pozdrawiam serdecznie
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Jak zawieziesz zawias do magików od poliuretanów to Ci dorobią. Zwymiarować to pewnie będzie ciężko bo nowych to pewnie nikt nie ma a po co wymiary brać ze starej? Poza tym do przedniego zawiasu powinieneś dostać wszystkie tuleje bez większych problemów tylko trzeba poszukać. Z tego co pamietam to przód był identyczny we wszystkich wersjach. Jedynie do stabilizatora przechyłu może być nieco większa dziurka. Gorzej z tyłem bo tu alpina miała już inne tuleje ale też są dostępne tyle tylko ze na ebayu no i cena mało atrakcyjna. A co do poliuretanów to jak gadałem z gościami z kielc czy olkusza :mysli: to stwierdzili ze nic na wzór nie potrzebują.
cinoslaw
Posty: 12
Rejestracja: 1 maja 2014, 18:21
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: cinoslaw »

wszystko sie zgadza przodek dostałem ,ciężko ale dostałem, stabilizator mam narazie stary w nie najgorszym stanie, . Z tyłem jest gorzej brak mi tylko wymiaru tulei zewnętrznych mocowanych do progu ,a dokładnie wymiaru szerokości wewnętrznej tulei. noi zapomniałbym poduchy silnika są słabe :/
RYCHO35
Posty: 1052
Rejestracja: 5 lutego 2010, 15:45
Lokalizacja: Bytom

Post autor: RYCHO35 »

Z tego co kojarzę to szerokość wewnętrznej tulejki jest taka sama jak zewnętrznej. Gorzej jest z tulejami na jarzmie przy podłużnicy bo one nie jest symetryczne. Natomiast co do poduszek silnika to z tego co kojarzę pasują od każdego silnika z babci. Gorzej z poduchami skrzyni biegów, zdobycie ich to hardcore.
ODPOWIEDZ