Ogłoszenie dla zarejestrowanych użytkowników:
Ze względu na to co się wydarzyło z naszym forum musisz zrobić kilka rzeczy żeby mieć znowu dostęp do swojego konta.
Spróbuj się zalogować, jeśli się to nie powiedzie, kliknij "zapominałem hasła"
Podaj swój mail i dostaniesz link do zmiany hasła - proponuję zmienić hasło na trochę mocniejsze niż mieliście ostatnio.
Dobre hasło to minimum 8 znaków, zawierające duże i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne jak - !@#$%^&*
Po zalogowaniu nowym hasłem zmień język forum na polski. Klikasz w swoją nazwę u góry po prawej a potem - User Control Panel -> Board Preferences -> Edit Global Settings -> My Language -> Polski -> i klikasz Submit
W miarę wolnego czasu forum będzie usprawniane i będą dodawane nowe funkcje.
Jeśli pojawiły się w twoim profilu dziwne "krzaczki" zamiast polskich znaków, proszę popraw je.
Dadaj również brakujące informację, taki jak płeć i swoje media społecznościowe itp.

Siema

Czyli zanim zaczniesz pisać posty...

Moderator: Moderatorzy

FrYcIoL
Posty: 49
Rejestracja: 24 września 2016, 08:53
Lokalizacja: WrOc£aW

Siema

Post autor: FrYcIoL »

Siemka wszystkim forumowiczom, miło mi będzie tutaj gościć za sprawą 5 GTX
Autko do remontu ale na wiosnę będzie jak nowa :D

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22 października 2016, 18:08 przez FrYcIoL, łącznie zmieniany 8 razy.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 3950
Rejestracja: 7 lipca 2011, 14:22
Lokalizacja: Wroc³aw/£ozina

Post autor: Andzia »

Witam na forum i gratuluję zakupu. Niech się piątal dobrze sprawuje. :).
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

Cześć witaj! Też myślałem o tej 5 ale na razie wyremontuje to co mam a na 1,7 przyjdzie czas. Mam nadzieję, że warto było bo trochę zaniedbany jest chyba a gościu jakiś małomówny był i odpuściłem. Gratsy, będzie zabawa z remontem. Wrzucaj relacje z prac i jak toto pomyka i ile żłopie?
FrYcIoL
Posty: 49
Rejestracja: 24 września 2016, 08:53
Lokalizacja: WrOc£aW

Post autor: FrYcIoL »

Dziękuję Andzia :]

jacenty jest zaniedbany trochę hehe nawet lepiej bo pali tylko na lpg głowica puszcza we wszystkie strony, chodzi na 3 gary i trzeba całego pomalować ale nie mogłem sobie odpuścić i zrobię to :lol:

[ Dodano: 27 Wrzesień 2016, 21:35 ]
jacenty pisze:Też myślałem o tej 5 ale na razie wyremontuje to co mam a na 1,7 przyjdzie czas

a co masz ciekawego ?
Awatar użytkownika
jacenty
Posty: 111
Rejestracja: 11 lutego 2016, 13:30
Lokalizacja: Wroc³aw

Post autor: jacenty »

1,4 na monowtrysku wersja GT coś tam. Fabryczny szyberdach, elektryczne szyby, głośniki w drzwiach, lepsze fotele 2-barwne pod kolor budy mięta metalik 983 Menthe.
Jak wyjeżdżało z fabryki w 1990r. to był całkiem niezły wózek.
Dołożony jest centralny zamek z pilota, LPG i zegary i kiera chyba z R19.
Silnik zdycha i progi do roboty.
Sympatyczne autko i bardzo go lubię :]
Popuszcza uszczelka pod głowicą, jak był zdrowy to nawet nieźle się odpychał. Teraz idzie jak słabe 1,1 dlatego zamarzył mi się 1,7, interesowałem się też tym z Łodzi. Ale to może kiedyś w przyszłości ogarnę jakiś swap np. 1,1 na 1,7?
Teraz zbieram części do remontu coby wszystko było w garażu.

http://www.klubrenault5.pl/viewtopic.php?t=11446
Ostatnio zmieniony 27 września 2016, 22:01 przez jacenty, łącznie zmieniany 1 raz.
FrYcIoL
Posty: 49
Rejestracja: 24 września 2016, 08:53
Lokalizacja: WrOc£aW

Post autor: FrYcIoL »

W gtx mam chyba to samo wyposażenie
Miałem kiedyś w Twoim kolorze 1.1 i też 3 drzwi, miło wspominam i nawet żwawa była :D
Dobrze powiedziane "sympatyczne autko" ;)
Ja chyba od razu zrobię swapa na 1.8 albo uratuję 1.7
Najlepsze jest, że w sumie "niechcący" kupiłem 5tkę bo dopiero co kupiłem garbusa 73r. i jest masa pracy
aha tył napęd się odpycha przód ciągnie :D
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ